DeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaLietuvaNederlandPolskaPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
Australia


Podpora start-up projektů od OVH


Více než 17 let po svém vzniku představila společnost OVH svůj Digital Launch Pad program, v jehož rámci aktivně podporuje inovativní start-up projekty v digitální oblasti a poskytuje jim spolehlivé a flexibilní infrastruktury.

V roce 1999 zakládá Octave Klaba, student ICAM v Lille, OVH. Společnost, která na svém počátku není ničím jiným, než start-up projektem, tak nastupuje cestu za velkým dobrodružstvím. Jakožto specialista na Cloud a internetovou infrastrukturu se velice rychle stává nepostradatelným partnerem pro statisíce profesionálů z celého světa. OVH buduje vlastní datacentra a provozuje svou vlastní celosvětovou optickou síť, díky čemuž minimalizuje odezvu a zvyšuje bezpečnost přenášených dat.

Úspěch společnosti OVH se opírá o velké množství inovací. Za zmínku stojí zejména implementace vodního chlazení, která umožňuje postupné nahrazení chlazení vzduchem a snižuje energetické náklady na provoz datacenter. Tyto úspory jsou rozdělovány mezi všechny uživatele, kteří využívají služeb některého z 27 datacenter OVH rozmístěných po Evropě a Severní Americe.

V současné době společnost OVH disponuje více než 2 000 zaměstnanci a v duchu původního start-up projektu, který ji umožnil růst, pokračuje ve své expanzi do celého světa. OVH je silně vázána na lokální ekosystémy (jako například Euratechnologies či French Tech ve Francii) a umožňuje realizaci start-up projektů přímo ve svých kancelářích v Montrealu. V rámci každoroční OVH World Tour představuje společnost OVH start-up projekty, které se s ní rozhodli spolupracovat. Jedním z takových projektů je například i Giroptic, který u OVH hostuje 360° obsah svých uživatelů (video) či Connit – projekt specializující se na Internet of Things (IoT) (video)

Každý den společnost OVH aplikuje při své práci agilní metodu, díky čemuž se jí daří zůstat flexibilní i v dobách rychlého růstu. Digital Launch Pad program je přirozeným důsledkem každodenní spolupráce se start-up projekty.Innovation is Freedom

Ve shodě se svou filosofií “Innovation is Freedom” (Inovace je svoboda) podporuje společnost OVH start-up projekty tím, že jim – na rozdíl od konkurence – poskytuje skutečnou přidanou hodnotu. Ceny a technologie nabízené OVH jsou zcela transparentní a start-up projektům zúčastněným v programu DLP poskytují skutečnou svobodu. Cílem OVH je zprostředkovat start-up projektům přístup k těm nejnovějším technologiím a umožnit jim tak plně realizovat své nápady a myšlenky.

Vysoký výkon a bezpečnost

Cloud OVH svým uživatelům nabízí garantované, zabezpečené a redundantní zdroje. To vše za cílem poskytování té nejvyšší úrovně služeb. Anti-DDoS ochrana je k dispozici ve všech evropských i severoamerických datacentrech. Každý zákazník má možnost výběru geografické lokace pro hostování svých dat.
Podpora

Naše týmy si poradí s technickými problémy velkých společností i začínajících start-up projektů. Infrastrukturní a síťoví architekti hravě zvládnou i ty nejkomplexnější projekty. OVH podporuje start-up projekty tím, že jim poskytuje prostředí šité přímo na míru jejich technologickým a finančním požadavkům.
Registrovat seRegistrovat se