DeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaLietuvaNederlandPolskaPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
Australia


FAQ
Mohlo by Vás zajímat

Jaké výhody vyplývají ze zapojení do programu DLP?

Po zapojení do programu od nás obdržíte rozpočet v celkové výši až 100 000 €. V rámci tohoto rozpočtu budete moci vybudovat své řešení na základě infrastruktury OVH. K dispozici Vám bude i odborná pomoc ze strany našich "Solutions architects", kteří Vám pomohou s vývojem Vašeho projektu. Naším cílem je nabídnout takové řešení, které by splňovalo požadavky všech start-up projektů a poskytlo jim výkonné infrastruktury pro provozování flexibilních a vysoce dostupných služeb.

Jaká jsou kritéria pro zapojení do programu?

Jsme odhodlaní podpořit inovativní start-up projekty z celého světa, nezávisle na stupni dosaženého vývoje – přitom nám nezáleží na tom, zda jste či nejste našimi zákazníky, zda hodláte otestovat nově zrozený nápad či zda se svým rozvinutým projektem již vstupujete do světa businessu. OVH DLP je tu pro Vás.

Jsem zákazníkem společnosti OVH. Mohu se přesto do programu zapojit?

Samozřejmě! Díky Digital Launch Pad programu budete moci těžit z individuální podpory a získáte prostředky pro vývoj svého řešení.

Můj start-up projekt je již součástí jiného programu. Mohu se přesto do programu DLP zapojit?

Ano! I v tomto případě se můžete stát součástí našeho programu. Berte to jako příležitost porovnat naše řešení s alternativami na současném trhu.

Je to opravdu zdarma? Nemusím výměnou za vstup do programu přeci jen něco poskytnout?

Členství v programu DLP je opravdu zcela zdarma. Společnost OVH nebude do Vašeho start-up projektu nijak zasahovat. Jednoduše Vám poskytneme prostředky potřebné k úspěchu – zbytek už zůstává na Vás.

Jakým způsobem mohu čerpat ze svého infrastrukturního rozpočtu?

Jakmile schválíme Vaši žádost a potvrdíme veškeré smluvní obligace, bude Váš infrastrukturní rozpočet převeden na Váš OVH účet. Částku lze investovat do následujících služeb.


Public Cloud Ideation, Build a Market Instance (virtuální servery) veřejného cloudu kombinují pružnost a garantované zdroje. V čase kratším než 1 minuta získáte CPU, RAM a úložiště bez nadbytečné alokace. Zároveň máte práva root, stejně jako v případě dedikovaného serveru. Public Cloud umožňuje hodinovou fakturaci a přidávání zdrojů bez nutnosti restartu. OpenStack API pro automatizovanou infrastrukturu.
Chcete vědět víc?


OVH Cloud Storage: Dvě inovativní a vzájemně se doplňující technologie pro ukládání Vašich dat.
Chcete vědět víc?
IP Load Balancing Ideation, Build a Market Load balancing IP je IP adresa v síti OVH, která distribuuje traffic load napříč rozličnými IP adresami Vašich služeb v našich datacentrech. Díky technologii Anycast získáte vyšší výkon při vysokém traffic, fault tolerance a optimalizovaný čas odezvy.
Chcete vědět víc?
Private Cloud Build a Market OVH Private Cloud je unikátní řešení kombinující výhody 100 % dedikovaného hardwaru se škálovatelností a flexibilitou cloudu. Vaše infrastruktura je virtualizována za použití technologie VMware a Váš hardware je plně spravován společností OVH prostřednictvím Dedicated Cloud, SDDC, Healthcare a Payment infrastruktur.
Vytvářejte neomezené množství virtuálních stojů prostřednictvím rozhraní vSphere!
Chcete vědět víc?
Dedikované herní servery Build a Market Konfigurace spojující výkon a bezpečnost díky pokročilé anti-DDoS ochranně – navrženo speciálně pro svět online her.
Chcete vědět víc?
GPU dedikované servery Build a Market Vybaveny vysokým výpočetním výkonem a grafickými kartami – GPU servery jsou vhodné pro akceleraci zpracování paralelních úkolů.
Chcete vědět víc?

V čem se OVH Digital Launch Pad liší od ostatních programů?

Zapojením do programu DLP získáte jedinečnou příležitost k otestování našich řešení (dedikované servery, cloudové infrastruktury atd.) a odbornou pomoc zcela zdarma. Abychom byli transparentní, u všech služeb budeme vždy uvádět standardní měsíční či hodinovou sazbu. V případě Vašeho zájmu budete svou infrastrukturu moci kdykoli migrovat. Jsme přesvědčeni o tom, že pokud Vám poskytneme vysoce kvalitní služby, budete s námi chtít i nadále spolupracovat. Tak jednoduché to je.

Jakým způsobem mohu zažádat o zapojení do programu?

Žádosti o zapojení do programu jsou podávány prostřednictvím online formuláře (za použití OVH účtu, s nímž se chcete do programu zapojit). Tento proces je velice jednoduchý a nezabere více než 15 minut Vašeho času. Tým zodpovědný za výběr start-up projektů Vám zašle oficiální rozhodnutí do jednoho týdne od obdržení Vaší žádosti.
Žádost jsem již podal. Co teď?

Má žádost byla schválena, jak mám nyní postupovat?

Vaše žádost byla schválena? Gratulujeme! Proces zapojení do programu se bude odvíjet podle následujícího schématu:
  • Požádáme Vás, abyste si pečlivě přečetli a přijali podmínky užití.
  • Na Váš zákaznický účet bude převeden infrastrukturní rozpočet. Tato částka bude platná po dobu šesti měsíců (s možností jedné prolongace na požádání).
  • Za účelem integrace do naší start-up komunity od nás obdržíte pozvánku pro registraci do naší "Collaborative platform" (http://dlp.ovh.com).
  • Společně zorganizujeme Váš první telefonický pohovor s jedním z našich "Solution architects".

Co přesně je "Collaborative platform"?

Díky členství v "Collaborative platform" budete moci:
  • Pokládat otázky našemu týmu
  • Organizovat schůzky se "Solution architects"
  • Zobrazovat prémiový obsah (technická školení, webináře apod.)
  • Být v obraze o nejnovějším dění okolo DLP
  • Spolupracovat s ostatními start-up projekty
  • Účastnit se našich událostí (OVH Academy, OVH World Tour apod.)

Kde naleznu konfirmační email DLP?

Konfirmační email DLP naleznete ve svém Zákaznickém prostoru OVH, v sekci "Můj účet > Mé emaily".

Jak se mezi sebou liší jednotlivé úrovně?

Každá žádost o zapojení do programu je posuzována z hlediska svých infrastrukturních nároků. Náš tým Vám po vyhodnocení Vaší žádosti nabídne jednu ze tří programových úrovní. V případě zvýšení infrastrukturních požadavků Vašeho projektu samozřejmě získáte možnost přechodu na vyšší programovou úroveň.Registrovat se