DeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaLietuvaNederlandPolskaPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
Australia3From innovation to market

"Miluji start-upy, miluji jejich tempo. Ráno vstát s určitou představou a na konci toho samého dne ji vidět fungovat v praxi. Start-upy jsou inovace a já miluji inovace."
Octave Klaba,Zakladatel a předseda představenstva skupiny OVH

Digital Launch Pad - start-up akcelerátor

"Miluji start-upy, miluji jejich tempo. Ráno vstát s určitou představou a na konci toho samého dne ji vidět fungovat v praxi. Start-upy jsou inovace a já miluji inovace."

Octave Klaba, Zakladatel a předseda představenstva skupiny OVH

Programové úrovně


1 / 3
Ideation

Úroveň Ideation je určena především začínajícím projektům, které se nacházejí ve fázi tvorby a pomalu se rozjíždějí prostřednictvím osobního financování.


Zjistit více2 / 3
Build

Úroveň Build se vztahuje na projekty, které se nacházejí ve fázi implementace svých produktů či služeb, dokončují svou obchodní strategii a jsou financovány prostřednictvím místních zdrojů.


Zjistit více3 / 3
Market

Úroveň Market je určena projektům, které již dozráli do své dospělé fáze a jsou připraveny prorazit na specifický trh. Tyto projekty díky svému velkému růstovému potenciálu a finančním nárokům (v pozdější fázi) velmi často fungují v mezinárodním kontextu.


Zjistit víceChcete se stát součástí programu DLP?


Registrovat se

Proč Digital Launch Pad


"  Leakwatch pomáhá společnostem s monitoringem datových úniků  "


Rémi Parent - Spoluzakladatel - Leakwatch"  ForePassS dodává datům smysl tím, že zprostředkovává efektivní nástroje pro jejich zpracování.  "


Vincent Michel - Spoluzakladatel - ForePaas"  Imagify optimalizuje velikost obrázků na Vašich webových stránkách prostřednictvím služby Public Cloud  "


Jean-Baptiste Marchand-Arvier - Spoluzakladatel - Imagify"  Díky službě Cloud od společnosti OVH snižuje effiPilot spotřebu energií v komerčních budovách  "


Cyril Dubus - Spoluzakladatel a technický ředitel - EffiPilot"  Všechno to začalo objednáním jednoho serveru, který měl sloužit pro realizaci naší myšlenky. Od té doby s pomocí OVH neustále rosteme a máme přitom k dispozici ty nejnovější technologie.  "


Roberto Gomez - Spoluzakladatel - Inevio"  Podpora ze strany OVH nám umožnila podstatně zkrátit naši "go to market" fázi. Aniž bychom museli přemýšlet o nákladech, můžeme budovat svou ideální infrastrukturu na základě těch nejnovějších dostupných technologií.  "


Victor Lennel - Spoluzakladatel a technický manažer - Pumpkin"  Nyní se nacházíme teprve na začátku našeho dobrodružství. Ačkoli máme k dispozici pouze omezené prostředky, je to ten správný čas pro výběr vhodných technologií. OVH Digital Launch Pad nám umožňuje testovat výkon jednotlivých služeb a porovnávat je v závislosti na našich individuálních požadavcích – levně a bez závazků."  "


Michiel Missotten - Technický manažer - OuistockVšechny start-up projekty
Registrovat se