Seznamte se s OVH ve Spojených státech

Evropská cloudová jednička otevírá dvě nová datacentra na půdě Spojených států amerických. Seznamte se s nabídkou našich dedikovaných serverů, dostupných pouze v omezeném množství.

Exkluzivní nabídka

V rámci představení našich nejnovějších datacenter na půdě Spojených států amerických Vám nyní nabízíme dedikované servery za exkluzivní zaváděcí cenu.

(Stránky jsou dostupné pouze v anglickém jazyce)

Naše datacentra ve Spojených státech

Datacentra Vint Hill (VA) a Hillsboro (OR) významně posilují přítomnost společnosti OVH na východním i západním pobřeží Spojených států amerických. Strategické umístění obou datacenter zajišťuje vysokou míru redundance a škálovatelnosti pro každého, kdo se rozhodne hostovat své infrastruktury na půdě Spojených států.

Obě americká datacentra OVH jsou vybavena exkluzivní technologií vodního chlazení serverů. Snížení energetických nákladů vyplývající z implementace této technologie výrazně napomáhá při optimalizaci našich provozních nákladů, což nám poskytuje značnou výhodu oproti ostatním konkurentům na americkém trhu.

Ochrana dat

Společně s otevíráním nových datacenter na půdě Spojených států amerických musí skupina OVH zajistit maximální úroveň zabezpečení dat svých zákazníků, ať již se jich vstup na tento nový trh týká či nikoli.

Jak to funguje?

Abychom mohli vstoupit na americký trh a zároveň si uchovat klíčové hodnoty, které tvoří základ naší společnosti již více než 20 let, vytvořili jsme zcela novou entitu: OVH US. Veškeré služby OVH hostované na půdě Spojených států tak bude možné objednat pouze skrze tuto entitu. Jedná se o zcela jasné a trvalé oddělení služeb a dat hostovaných ve Spojených státech od zbytku světa.

Co z toho vyplývá?

OVH služby hostované v USA lze objednat pouze prostřednictvím webových stránek OVH US: www.ovh.us . Na těchto stránkách je zapotřebí vytvořit zcela nový zákaznický účet. Váš stávající OVH účet nelze propojit či migrovat na účet OVH US.

Zákazníci OVH US mohou objednávat servery z datacenter po celém světě.
Podpora a Zákaznický prostor OVH US se od svých evropských ekvivalentů liší. Dostupné jsou pouze v anglickém jazyce.

Vytvoření účtu OVH US

Fáze 1

Vytvořte účet zadáním svých kontaktních údajů a e-mailové adresy

Fáze 2

Zadejte heslo

Fáze 3

Přejděte do Zákaznického prostoru a vytvořte svou první objednávku

Proč zvolit OVH?

Společnost OVH poskytuje inovativní a zabezpečená digitální řešení pro profesionály napříč 5 kontinenty. Na naše řešení spoléhá více než 1 milion zákazníků ze 138 zemí světa - od start-up projektů po střední a velké společnosti.

1,3 milionuZákazníků po celém světě

300 tisíc+Fyzických serverů

27Datacenter v 5 zemích

2 000+Zaměstnanců

14 TbpsKapacita šířky pásma

32Bodů přítomnosti

200 tisíc+Spuštěných instancí Private Cloud

500 K+Instancí Public Cloud spuštěných každý měsíc