Objevte OVH Singapur

Brána do jihovýchodní Asie! Strategická poloha pro nízkou latenci napříč celým kontinentem.

Proč OVH Singapur?

  • Ultra rychlé dodání: Díky automatizaci našich interních procesů jsme Váš dedikovaný server schopni dodat do 120 vteřin od vytvoření objednávky!
  • Špičkový hardware:Naše servery jsou díky unikátnímu partnerství se společností Intel® osazovány komponenty poslední generace. Od procesorů Intel® Xeon po široké spektrum SATA, SSD a NVMe.
  • Unikátní síťová technologie: S řešením vRack můžete velice snadno propojovat, izolovat či rozdělovat své cloudové infrastruktury v rámci jedné či vícero zabezpečených privátních sítí. Vzájemná komunikace mezi Vašimi servery probíhá na 100% zabezpečené a privátní bázi (VLAN).
  • Ten nejlepší poměr cena/výkon: Vysoce výkonná technologie anti-DDoS je zahrnuta v ceně všech našich serverů. Naši zákazníci mohou využít až 10 TB traffic bez dodatečných nákladů a instalačních poplatků. Podívejte se na další důvody, proč zvolit OVH Singapur.

Cloudová řešení OVH v Singapuru

Extended range

Dedikované servery

Naše nabídka zahrnuje široký výběr konfigurací pro ideální výkon Vašich aplikací a databází. Hostujte své projekty na dedikovaných serverech s tím nejlepším poměrem cena/výkon v Asii ještě dnes!

Od: 1 351,99 bez DPH/měsíc
Nouvelle région

Public Cloud

S řešením OVH Public Cloud můžete vybudovat kompletní cloudovou infrastrukturu (servery, úložiště a síť) přizpůsobenou na míru Vašim individuálním potřebám. Jedná se o ideální volbu pro hosting webových stránek či aplikací s proměnlivou datovou zátěží.

Une facturation simplifiée et prédictible

Private Cloud

OVH Private Cloud nabízí tu nejvyšší úroveň garancí a certifikací na plně flexibilní a automatizované cloudové infrastruktuře.

Připravuje se

VPS

Virtuální privátní server (VPS) je tím nejdostupnějším řešením pro hosting nenáročných webových stránek či aplikací. Seznamte se s exkluzivní nabídkou VPS v Singapuru!

Proč zvolit OVH Singapur?

Místní specialisté Vám pomohou s rozvojem Vašich projektů. Společnost OVH nabízí i mezinárodní podporu.
Kontaktujte nás

Veškeré služby společnosti OVH zahrnují anti-DDoS ochranu. Na našich herních serverech je navíc implementována ochrana speciálně navržená pro gaming.
Seznamte se s OVH anti-DDoS

Využijte některou z více než 90 předinstalovaných distribucí - od Linuxu po Windows přes Plesk či VMware (poplatky za jednotlivé licence nejsou zahrnuty v ceně serveru).

Vysoká kvalita serverů OVH je zajištěna díky spolupráci s renomovanými výrobci CPU, GPU, RAM a SSD disků.

Naše API zahrnuje veškeré servisní a administrativní funkce, dostupné v příkazovém řádku.

Díky své globální optické síti Vám společnost OVH může nabídnout optimální připojení k internetu kdekoli na světě.

Zavolejte nám na +420 246 030 899

Pondělí - pátek: 9:00 - 17:30. Celková cena hovoru.