Objevte OVH Polsko

Historicky první pobočka společnosti OVH nabízí kompletní balíček cloudových řešení hostovaných ve varšavském datacentru.

Brána do východní Evropy

Naše nové datacentrum ve Varšavě je vybaveno těmi nejexkluzivnějšími technologiemi včetně systému pro vodní chlazení serverů, který prostřednictvím výrazného snížení energetických výdajů datacentra napomáhá v ochraně životního prostředí.

Datacentrum OVH v Polsku bylo speciálně navrženo pro pokrytí individuálních požadavků našich zákazníků, díky čemuž nabízí kompletní paletu cloudových řešení. Přesuňte svá data do Polska ještě dnes! Kombinace výhodného umístění a připojení prostřednictvím vysokorychlostního optického vlákna činí z varšavského datacentra ideální vstupní bránu do východní Evropy.

Cloudová řešení dostupná v polském datacentru

Dedikované servery

Naše nabídka zahrnuje široký výběr konfigurací pro ideální výkon Vašich aplikací. Vyberte si svůj dedikovaný server s tím nejlepším poměrem cena/výkon ještě dnes!

Od: 1 351,99 bez DPH/měsíc

VPS

Virtuální privátní server (VPS) je tím nejdostupnějším řešením pro hosting nenáročných webových stránek či aplikací. Seznamte se s naší nejnovější nabídkou VPS ve varšavském datacentru!

Od: 83,99 bez DPH/měsíc
NOVINKA:

Private Cloud

OVH Private Cloud je zcela unikátním řešením nabízejícím škálovatelnost cloudu na 100% dedikované hardwarové infrastruktuře. Virtualizace je umožněna díky technologii VMware, plně spravované společností OVH. Hostujte svá data a aplikace na serverech v našem varšavském datacentru.

Public Cloud

Při vývoji OVH Public Cloud hrály významnou roli následující aspekty: výkon, bezpečnost a spolehlivost. Toto řešení umožňuje vybudovat kompletní infrastrukturu (servery, úložiště a síť) přizpůsobenou na míru Vašim individuálním potřebám, a představuje ideální volbu pro hosting Vašich webových stránek či aplikací s proměnlivou datovou zátěží. Objednejte si svou instanci Public Cloud v Polsku a nechte se unést touto strhující technologií!

Od: 594,59 bez DPH/měsíc

Powered by Intel

Inovace spočívá v samotném jádru spolupráce mezi OVH a společností Intel®. Díky tomu Vám můžeme zprostředkovat vysoce výkonné služby založené na těch nejnovějších technologiích, jakými jsou například procesory poslední generace Intel® Xeon® či SSD a NVMe disky Intel. Náš anti-DDoS systém používá pro zajištění maximální účinnosti technologii FPGA.

Proč zvolit OVH v Polsku?

Místní specialisté Vám pomohou s rozvojem Vašich projektů. Společnost OVH nabízí i mezinárodní podporu.
Kontaktujte nás

Veškeré služby společnosti OVH zahrnují anti-DDoS ochranu. Na našich herních serverech je navíc implementována ochrana speciálně navržená pro gaming.
Seznamte se s OVH anti-DDoS

Využijte některou z více než 90 předinstalovaných distribucí - od Linuxu po Windows přes Plesk či VMware (poplatky za jednotlivé licence nejsou zahrnuty v ceně serveru).

Vysoká kvalita serverů OVH je zajištěna díky spolupráci s renomovanými výrobci CPU, GPU, RAM a SSD disků.

Naše API zahrnuje veškeré servisní a administrativní funkce, dostupné v příkazovém řádku.

Díky své globální optické síti Vám společnost OVH může nabídnout optimální připojení k internetu kdekoli na světě.

Naše celosvětová síť

Společnost OVH poskytuje inovativní a zabezpečená digitální řešení pro profesionály napříč 5 kontinenty. Na naše řešení spoléhá více než 1 milion zákazníků ze 138 zemí světa - od start-up projektů po střední a velké společnosti.650 000

Public Cloud instancí spuštěných každý měsíc

3

Tři úrovně služby Cloud: Hybrid, Private a Public Cloud

27

Počet datacenter rozmístěných napříč čtyřmi kontinenty

14Tbps

Kapacita naší globální sítě

Zavolejte nám na +420 246 030 899

Pondělí - pátek: 9:00 - 17:30. Celková cena hovoru.

Přihlaste se do mailing listu pro nová datacentra OVH