Objevte OVH Německo

Německé datacentrum OVH na severovýchodě Frankfurtu nabízí kompletní spektrum cloudových řešení pro zákazníky z celého světa.

Nové datacentrum OVH v Německu - ideální spojnice s celou Evropou

V pořadí již 21. datacentrum společnosti OVH bylo vybudováno necelých 100 kilometrů severovýchodním směrem od města Frankfurt - vzdálenost, kterou Vaše data urazí za méně než jednu milisekundu. Datacentrum Limburg je napájeno z elektrické rozvodny nacházející se v jeho těsné blízkosti a je vybaveno těmi nejmodernějšími technologiemi z dílny OVH, jako například vysoce výkonným systémem vodního chlazení. Celková konfigurace datacentra je tudíž nejenom velmi šetrná k životnímu prostředí, ale zároveň výrazně snižuje náklady na provoz zde umístěných serverů.

Datacentrum Limburg se se svými 45 000 servery rozprostírá na ploše 4 000 metrů čtverečních a je prostřednictvím optické sítě OVH přímo napojeno na ty nejdůležitější středoevropské a východoevropské internetové uzly. V souladu s německými zákony na ochranu dat toto datacentrum splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy.

Cloudová řešení OVH v Německu

Dedikované servery

Naše nabídka zahrnuje široký výběr konfigurací pro ideální výkon Vašich aplikací. Vyberte si svůj dedikovaný server s tím nejlepším poměrem cena/výkon ještě dnes!

Od: 1 351,99 bez DPH/měsíc

VPS

Virtuální privátní server (VPS) je tím nejdostupnějším řešením pro hosting nenáročných webových stránek či aplikací. Seznamte se s naší nejnovější nabídkou v datacentru Limburg!

Od: 83,99 bez DPH/měsíc

Private Cloud

OVH Private Cloud je zcela unikátním řešením nabízejícím škálovatelnost cloudu na 100% dedikované hardwarové infrastruktuře. Virtualizace je umožněna díky technologii VMware, plně spravované společností OVH. Hostujte svá data a aplikace na serverech v datacentru Limburg.

Public Cloud

Při vývoji OVH Public Cloud hrály významnou roli následující aspekty: výkon, bezpečnost a spolehlivost. Toto řešení umožňuje vybudovat kompletní infrastrukturu (servery, úložiště a síť) přizpůsobenou na míru Vašim individuálním potřebám a představuje ideální volbu pro hosting Vašich webových stránek či aplikací s proměnlivou datovou zátěží. Objednejte si svou instanci Public Cloud v Německu a nechte se unést touto strhující technologií!

Od: 594,59 bez DPH/měsíc

Powered by Intel

Inovace spočívá v samotném jádru spolupráce mezi OVH a společností Intel®. Díky tomu Vám můžeme zprostředkovat vysoce výkonné služby založené na těch nejnovějších technologiích, jakými jsou například procesory poslední generace Intel® Xeon® či SSD a NVMe disky Intel. Náš anti-DDoS systém používá pro zajištění maximální účinnosti technologii FPGA.

Proč zvolit OVH Německo?

Místní specialisté Vám pomohou s rozvojem Vašich projektů. Společnost OVH nabízí i mezinárodní podporu.
Kontaktujte nás

Veškeré služby společnosti OVH zahrnují anti-DDoS ochranu. Na našich herních serverech je navíc implementována ochrana speciálně navržená pro gaming.
Seznamte se s OVH anti-DDoS

Využijte některou z více než 90 předinstalovaných distribucí - od Linuxu po Windows přes Plesk či VMware (poplatky za jednotlivé licence nejsou zahrnuty v ceně serveru).

Vysoká kvalita serverů OVH je zajištěna díky spolupráci s renomovanými výrobci CPU, GPU, RAM a SSD disků.

Naše API zahrnuje veškeré servisní a administrativní funkce, dostupné v příkazovém řádku.

Díky své globální optické síti Vám společnost OVH může nabídnout optimální připojení k internetu kdekoli na světě.

Naše celosvětová síť

Společnost OVH poskytuje inovativní a zabezpečená digitální řešení pro profesionály napříč 5 kontinenty. Na naše řešení spoléhá více než 1 milion zákazníků ze 138 zemí světa - od start-up projektů po střední a velké společnosti.650 000

Public Cloud instancí spuštěných každý měsíc

3

Tři úrovně služby Cloud: Hybrid, Private a Public Cloud

27

Počet datacenter rozmístěných napříč čtyřmi kontinenty

14Tbps

Kapacita naší globální sítě

Zavolejte nám na +420 246 030 899

Pondělí - pátek: 9:00 - 17:30. Celková cena hovoru.

Přihlaste se do mailing listu pro nová datacentra OVH