Objevte OVH Austrálie!

Rozjeďte své podnikání na trhu nekonečných možností s OVH Austrálie! Nízká doba odezvy a zdroje na požádání pro Vaše zákazníky v tichomoří.

Proč OVH Austrálie?

  • Ultra rychlé dodání: Díky automatizaci našich interních procesů jsme Váš dedikovaný server schopni dodat do 120 vteřin od vytvoření objednávky!
  • Špičkový hardware: Naše servery jsou díky unikátnímu partnerství se společností Intel® osazovány komponenty poslední generace. Od procesorů Intel® Xeon po široké spektrum SATA, SSD a NVMe.
  • Unikátní síťová technologie: S řešením vRack můžete velice snadno propojovat, izolovat či rozdělovat své cloudové infrastruktury v rámci jedné či vícero zabezpečených privátních sítí. Vzájemná komunikace mezi Vašimi servery probíhá na 100% zabezpečené a privátní bázi (VLAN).
  • Ten nejlepší poměr cena/výkon: Vysoce výkonná technologie anti-DDoS je zahrnuta v ceně všech našich serverů. Naši zákazníci mohou využít až 10 TB traffic bez dodatečných nákladů a instalačních poplatků. Podívejte se na další důvody, proč zvolit OVH.

Naše cloudová řešení

Extended range

Dedikované servery

Naše nabídka zahrnuje široký výběr konfigurací pro ideální výkon Vašich aplikací. Vyberte si svůj dedikovaný server s tím nejlepším poměrem cena/výkon v Austrálii ještě dnes!

Od: 1 351,99 bez DPH/měsíc

VPS

Virtuální privátní server (VPS) je tím nejdostupnějším řešením pro hosting nenáročných webových stránek či aplikací. Seznamte se s exkluzivní nabídkou VPS v Sydney a Singapuru!

Připravuje se

Private Cloud

OVH Private Cloud nabízí tu nejvyšší úroveň garancí a certifikací na plně flexibilní a automatizované cloudové infrastruktuře.

Připravuje se

Public Cloud

S řešením OVH Public Cloud můžete vybudovat kompletní cloudovou infrastrukturu (servery, úložiště a síť) přizpůsobenou na míru Vašim individuálním potřebám. Jedná se o ideální volbu pro hosting webových stránek či aplikací s proměnlivou datovou zátěží.

Proč zvolit OVH v Austrálii?

Místní specialisté Vám pomohou s rozvojem Vašich projektů. Společnost OVH nabízí i mezinárodní podporu.
Kontaktujte nás

Veškeré služby společnosti OVH zahrnují anti-DDoS ochranu. Na našich herních serverech je navíc implementována ochrana speciálně navržená pro gaming.
Seznamte se s OVH anti-DDoS

Využijte některou z více než 90 předinstalovaných distribucí - od Linuxu po Windows přes Plesk či VMware (poplatky za jednotlivé licence nejsou zahrnuty v ceně serveru).

Vysoká kvalita serverů OVH je zajištěna díky spolupráci s renomovanými výrobci CPU, GPU, RAM a SSD disků.

Naše API zahrnuje veškeré servisní a administrativní funkce, dostupné v příkazovém řádku.

Díky své globální optické síti Vám společnost OVH může nabídnout optimální připojení k internetu kdekoli na světě.

Zavolejte nám na +420 246 030 899

Pondělí - pátek: 9:00 - 17:30. Celková cena hovoru.

Přihlaste se do mailing listu pro nová datacentra OVH