Začněte se svým prvním serverem

Začněte se svým prvním serverem

Dedikované servery Rise jsou cenově nejdostupnější bare metal servery OVH. Procesory Intel Xeon a nabídly stroje, které kombinují ceny a výkonu. Dedikovaný server Rise-4 je vhodný k většině využití s jednoduchou volbou optimalizovaných konfigurací.

Ideální pro potřeby hosting webových stránek, streaming nebo profesionální aplikace, Si můžete užít Šířka pásma 500 Mbit / s splňují standardní použití tohoto typu serveru.

Naše ochrana DDoS, ve výchozím nastavení na všech serverech OVH, zajišťuje optimální ochranu. Můžete těžit ze serveru na nejlepší hodnotu a naprosto oddaný zdroje. Rozsah Rise je k dispozici v několika světových regionů podle potřeby optimalizace latence (rychlost načítání) pro vaše koncového uživatele.

Výhody serveru Rise

Řešení bez dodatečných nákladů

Všechny dedikované servery OVH standardně zahrnují celou řadu služeb, jako je šířka pásma s neomezeným objemem dat, ochrana DDoS nebo technická podpora 24/7 bez dodatečných nákladů.

Zjednodušená správa

Více než 30 distribucí pre-instalace jsou dostupné z vašeho účtu. S několika kliknutí, váš server je nainstalován s operačním systémem podle svého výběru.

Řízení rozhraní, jako cPanel a Plesk zjednodušit nasazení a správu webových stránek, e-mailový server nebo databáze.

Zálohovací prostor

Zálohování dat je pro bezpečnost a kontinuitu svého podnikání velmi důležité. Vzestup servery jsou dodávány s externím úložným prostorem 500 GB, která se věnuje zálohovat data a konfigurační soubory. Tato záloha je bezpečné, zdarma a mohou být sdíleny mezi servery.

SDTarif
Podívejte se na ceník řady dedikovaných serverů Rise

Ze široké nabídky a strojů a výbavy si snadno vyberte ten správný server.

Funkce

Adresy IPv4 a IPv6

Každý server má veřejnou adresu IPv4 a rozsah adres IPv6. Volitelně si můžete pro svůj dedikovaný server pronajmout další adresy IPv4 (až 256 na jeden stroj).

Ochrana proti DDoS

Za účelem zajištění maximální bezpečnosti vaší infrastruktury je anti-DDoS systém součástí všech dedikovaných serverů OVH. V případě útoku zajišťuje kontinuitu provozu vašich aplikací.

Service Level Agreement - 99,90%

Všechny servery OVH mají SLA 99,90 %, což zajistí nejlepší dostupnost pro vaše firemní aplikace.

Zálohovací prostor – 500 GB

Všechny dedikované servery mají k dispozici úložný prostor o velikosti 500 GB, který je určen k zálohování. Tento prostor je na serveru zcela nezávislý a umožňuje ukládat data a konfigurační soubory. Kapacitu úložiště lze v případě potřeby navýšit.

Případy užití

Hostování webových stránek, blogu a fóra

Snadno hostujte své webové stránky, blog nebo fórum na dedikovaném serveru Rise, abyste mohli využívat kratší doby načítání a značnou kapacitu.

Servery a multimediální soubory

Sdílejte své soubory, fotografie a videa interně nebo mimo firmu, se svými kolegy a klienty.

Application Created with Sketch.

Profesionální aplikace (firemní software)

Nasadit během několika minut vaše žádost o zaměstnání na serveru s vyhrazené prostředky pro konzistentní výkon.

Volitelná výbava k serverům Rise

Dodatečná garantovaná šířka pásma

Naše dedikované servery mají výchozí veřejnou šířku pásma. Podle svých potřeb si můžete objednat volitelnou možnost dodatečné garantované šířky pásma. To vám zajistí konstantní přenosová rychlost pro příchozí a odchozí provoz.

Další adresy IP

Ke svému serveru si můžete přiřadit až 256 adres bez měsíčních poplatků. Jsou vám účtovány pouze náklady na instalaci ve výši 56,00 Kč bez DPH (67,76 Kč s DPH). IP adresy a/nebo IP bloky jsou mezi servery OVH přenosné, což vám umožňuje si je v případě výměny stroje ponechat. Kromě toho mohou být další adresy IP geolokalizovány ve 14 zemích.

Dodatečný prostor pro zálohování

Všechny naše dedikované servery mají k dispozici úložný prostor o velikosti 500 GB, který je určen k zálohování dat a konfiguračních souborů. Tento prostor lze rozšířit na 1, 5 nebo 10 TB pro větší objemy.

Podpora a dokumenty

Při instalaci a konfiguraci svého dedikovaného serveru je vám k dispozici soubor dokumentů a online asistence.

Průvodce a dokumentace
Průvodce a dokumentace
Community
Community
Nejčastější dotazy
Nejčastější dotazy

Jak vytvořit jednoduchý web server?

Volba distribuce

Sevření vašeho dedikovaného serveru začne s instalací operačního systému. Existují různé distribuce navržená OVH automatickou instalaci, z nichž každá pracuje v optimalizovaném systému. Najdeme distribuce Windows Server, Linux a UNIX, stejně jako Plesk a cPanel řízení panel, plus databáze SQL Server. Váš server vyhovuje vašemu záměru.

S právy uživatele root, můžete ovládat svůj server

Síla dedikovaný server, je vám v volnému použití. Kromě výběru distribuce, budete mít root přístup k počítači. Spravovat, konfigurovat a zabezpečit svůj server z příkazového řádku nebo pomocí rozhraní pro správu podle potřeby a bez technických omezení. Můžete těžit z naší odbornosti a našich datových center, zatímco správce vašeho stroje!

100% prostředků pro váš projekt

Významnou výhodou dedikovaný server je moc nabízí, ať už jde o výpočetní kapacity, zpracování a skladování. Ve srovnání s sdílený hosting nebo cloud, všechny zdroje počítači jste přiřazeni. Ve skutečnosti, protože neexistuje virtualizační vrstva, můžete si být jisti, že vaše aplikace plně těžit z vyhrazených prostředků.