Netboot
Netboot: rebootování serveru přes síť


Netboot

Vaší prací není ztrácet zbytečně čas kompilováním kernelu pro svůj server a neustále ho testovat, zda opravdu funguje správně.

Navíc k dodanému jádru na Váš pevný disk Vám OVH nabízí možnost spustit server přes síť s jádry, která byla kompilována našimi techniky, a to několika kliknutími přes Zákaznický prostor (Váš Zákaznický prostor)Princip netbootu:

Netboot


Stabilní a moderní řešení

Před nabídnutím těchto jader, je naši specialisté vždy několik týdnů testují a podrobí je náročným zkouškám.
Garantujeme stabilní servery, které jsou chráněny před nejnovějšími chybami a bezpečnostními riziky.

Kdo zná Váše servery lépe, než OVH?
Adaptovali jsme naše jádra pro servery na bázi Celeron, Pentium 3, Pentium 4 nebo Bi-CPU.Neomezená bezpečnost

grsecurity

Bojíte se "hacknutí" Vašeho serveru a nemáte dostatečné know-how nebo čas k jeho zamezení? OVH Vám pomůže s GR security kernelem, který zaručuje neproniknutelnost systému.

www.grsecurity.net


Alternativy v případě problémů

Máte kompilované nové jádro, ale bojíte se, že jeho testování by mohlo ohrozit chod serveru? Nabízíme Vám pomoc našich techniků.
Jestliže po restartu Váš dedikovaný server neodpovídá v přijatelném čase (několik minut), aktivací "NetBoot" z manažeru můžete rychle a lehce změnit OS, vše vlastnoručně.Jak to funguje?

Možnost "Net Boot" je neaktivní. Pro jeho využití, je třeba přejít do Vašeho Manažeru, rubrika "Dedikované servery" > "Služby". Výběr možností "Net Boot" Vám umožní vybrat si jádro, které chcete. Jádro, které jste do té doby na serveru používali již nebude při bootování použito.

Jít do Manažeru

Více informací o NetBoot a jádru:

Různé druhy jader -                                     NetBoot jádra -                                   Instalace jádra