badge xeon blue

Servery Infrastructure

Servery pro budování Vašich infrastruktur

Řada Infrastructure těží z privátní sítě OVH vRack a výkonných procesorů, umožňujících budování infrastruktur v komplexních prostředích. Vytvořte si svůj vlastní cluster či vysoce zabezpečený hybridní cloud s vysokokapacitními úložišti.

Infrastructure

Výhody dedikovaných serverů z řady Infrastructure

Privátní síť

Infrastruktura zabezpečená pomocí privátní sítě

Všechny servery z řady Infrastructure lze připojit k privátní síti vRack. Propojte své servery v rámci vysoce zabezpečené sítě, nezávisle na datacentru, v němž jsou hostovány. Vaše kritické servery nekomunikují skrze veřejnou síť, díky čemuž jsou chráněny před útoky zvenčí. Jednotlivé servery navíc disponují přenosovou rychlostí 1 až 10 Gbps.

Seznamte se s privátní sítí vRack

Performance

Výkon šitý na míru

OVH nabízí širokou škálu výkonnostních konfigurací, korespondujících s individuálními nároky Vašich infrastruktur. Naše servery Vám díky enormním kapacitám a kombinacím SATA, SSD a NVMe disků dokáží nabídnout ničím nepřekonatelný výkon.

Doporučené servery

Intel  Xeon E3-1230v6
4c/8t - 3.5GHz /3.9GHz
16GB DDR4 ECC 2400MHz
SoftRaid 2x4TB SATA
1 Gbps šířka pásma
vRack: 1 Gbps
Od:
1 891,99
 bez DPH/měsíc
Intel  Xeon E5-1650v3
6c/12t - 3.5GHz /3.8GHz
64GB DDR4 ECC 2133 MHz
SoftRaid 2x4TB SATA
1 Gbps šířka pásma
vRack: 1 Gbps
Od:
4 172,99
 bez DPH/měsíc
Intel  Xeon E5-1660v3
8c/16t - 3GHz /3.5GHz
128GB DDR4 ECC 2133 MHz
SoftRaid 2x4TB SATA
1 Gbps šířka pásma
vRack: 1 Gbps
Od:
6 057,99
 bez DPH/měsíc
Intel  Xeon E5-2687Wv4
12c/24t - 3GHz /3.5GHz
256GB DDR4 ECC 2133 MHz
SoftRaid 2x4TB SATA
1 Gbps šířka pásma
vRack: 3 Gbps
Od:
11 080,99
 bez DPH/měsíc

Jaké je použití serverů z řady Infrastructure?

Clustery

Clustery

Spravujte komplexní infrastruktury propojené s fyzickými stroji po celém světě díky službě vRack. Tato privátní síť zajistí propojení Vašich serverů v rámci vysoce zabezpečeného prostředí.

Hybrid Cloud

Hybrid Cloud

Vytvářejte škálovatelné architektury kombinující privátní a veřejný cloud, které Vám pomohou s adaptací na fluktuace a zátěžové špičky Vašich aktivit.

Infrastructure

Odolná infrastruktura

Vybudujte vysoce odolnou infrastrukturu založenou na redundantním hardwaru. Použití load balanceru, replikovaných databází a anti-DDoS ochrany OVH zajistí vysokou dostupnost Vašich dat.

Odpovědi na Vaše dotazy

Jak vytvořit hybridní cloud?

Potřebujete se vypořádat s rychlým růstem svých aktivit? Skloubení privátního a veřejného cloudu neboli Hybdrid Cloud může být odpovědí na Vaše potíže. Díky privátní síti vRack lze propojit různá prostředí nezávisle na jejich umístění, a získat tak do ruky efektivní nástroj pro překonání zátěžových špiček a dalších problémů spojených s rychlým růstem Vašeho projektu.

Jak je důležité zabezpečit svou infrastrukturu

Bezpečnost Vaší infrastruktury a dat je podmíněna adaptovanou bezpečnostní politikou, pravidelnými aktualizacemi Vašich nástrojů a implementací vhodné strategie zálohování.

Za účelem zajištění vysoké dostupnosti Vašich služeb Vám společnost OVH poskytuje speciálně navrženou anti-DDoS ochranu a možnost propojení služeb prostřednictvím privátní sítě vRack, díky níž budou Vaše citlivá data dokonale izolována od veřejné sítě.