NOVINKA!

Získejte server z naší řady Advance, který je nyní k dispozici v našich evropských a kanadských datových centrech.

Naše rozsahy podnikových a hostingových serverů jsou stále k dispozici v asijsko-pacifickém regionu.

Prozkoumejte naši řadu Advance
badge xeon blue

Servery Hosting

Spolehlivé servery pro hosting e-shopů, webových stránek a aplikací

Kompletní nabídka webhostingových serverů. Dedikované servery jsou ideálním řešením pro hosting webových projektů, které svými ambicemi překračují možnosti sdíleného webhostingu. Neomezená svoboda v oblasti technické správy serveru Vám dává možnost přizpůsobit produkční prostředí na míru svému projektu, a nikoli naopak.

Produktová řada Hosting nabízí vyvážené konfigurace pro hostování webových projektů. Odpovídá přitom na požadavky vysoké dostupnosti, zvýšené datové zátěže, bezpečnosti a zálohování (500 GB prostoru pro Vaše zálohy).

Hosting

Výhody dedikovaných serverů z řady Hosting

Server

Kompatibilita mezi servery

Řada Hosting je založena na platformě Xeon D od společnosti Intel. V důsledku toho je zaručena kompatibilita Vašich aplikací s kompletní nabídkou našich serverů. Díky implementaci Intel Xeon D jsou servery z této řady cenově dostupné, ačkoli disponují vysoce výkonnými konfiguracemi.

Privátní síť

Privátní síť vRack

Všechny servery z řady Hosting zahrnují službu OVH vRack 100 Mbps. Díky této službě můžete své kompatibilní OVH produkty a služby propojit v rámci šifrované a vysoce zabezpečené privátní sítě.

Seznamte se s privátní sítí vRack

Distribuce

Bohatý výběr distribucí

Na dedikovaných serverech z řady Hosting je k dispozici velké množství předinstalovaných systémových distribucí, mezi nimiž lze nalézt populární operační systémy (Windows, Linux), administrační panely (Plesk, cPanel apod.), databázové systémy (SQL Server), nebo virtualizační nástroje (VMware či Proxmox).

Doporučené servery

Intel  Xeon-D 1541
8c/16t - 2.1GHz /2.7GHz
64GB DDR4 ECC 2133 MHz
SoftRaid 2x2TB SATA
250 Mbps šířka pásma
vRack: 100 Mbps
Od:
3 242,99
 bez DPH/měsíc
Intel  Xeon-D 1541
8c/16t - 2.1GHz /2.7GHz
128GB DDR4 ECC 2400 MHz
SoftRaid 2x2TB SATA
250 Mbps šířka pásma
vRack: 100 Mbps
Od:
4 459,99
 bez DPH/měsíc

Jaké je použití serverů z řady Hosting?

Online obchody

Online obchody

Hosting e-shopů s kapacitou tisíců nabízených produktů. Provozujte profesionální a svižný online obchod bez přerušení dostupnosti služby.

Applications

Applications

Naprosto žádné omezení na poli hostování a vývoje Vašich aplikací. Přizpůsobte si technické nastavení svého serveru a objevte nesčetné množství možností a výhod, jako například absorpci zátěžových špiček pomocí instancí Public Cloud.

Multi-site

Multi-site

Provoz sítě webových stránek v rámci jednoho či několika fyzických serverů. Spravujte své stránky podle libosti na infrastruktuře, která vyhovuje Vašim individuálním potřebám.

Co je to webový server?

Webový server je stroj vyhrazený pro hostování webových stránek a aplikací (e-komerce, weby, blogy apod.). Na webovém serveru jsou uloženy soubory webových stránek a příslušné databáze (pokud jde o dynamický web). Pro správné fungování webového serveru je zapotřebí hned několik služeb: softwarový webový server Apache pro obsloužení požadavků HTTP, systém řízení databáze MySQL a FTP pro správu souborů na serveru. Pro odesílání a přijímání e-mailů může být zapotřebí nainstalovat službu SMTP.

Dedikovaný server nebo sdílený webhosting?

Každé řešení má své výhody a nevýhody, své optimální a neadekvátní použití. Ze všeho nejdříve je proto zapotřebí rozmyslet si, za jakým účelem si dané řešení přejeme používat. Pokud například budeme chtít hostovat nenáročné webové stránky s nízkou úrovní datové zátěže, bude pro nás zcela optimální volbou sdílený webhosting, který je díky rozdělení mezi větší počet uživatelů cenově dostupnější. Takové řešení má však i své nevýhody, a to především stran výkonu, negarantovaných zdrojů nebo značně omezených možností administrace.

V případě pokročilejších projektů je proto nasnadě zvolit dedikovaný server, nabízející neomezenou svobodu konfigurace a garantované zdroje. Vysoký výkon, rychlost zpracování dat, značný úložný prostor a možnost propojení s infrastrukturou dle vlastní volby činí z dedikovaného serveru ideální řešení pro ničím nerušený rozvoj Vašich webových projektů a aplikací.