Serveur Big HG-5

Vybaven nejnovějším procesorem Intel® Xeon® Gold 6140

Server šitý na míru kritickým zátěžím

Nabídka našich vysoce výkonných dedikovaných serverů řady HG se v nedávné době rozrostla o zbrusu nový procesor Intel® Xeon® Gold 6140. Tento procesor z řady procesorů Intel® nové generace je speciálně navržen pro zpracování vysoce náročných procesů a operací (Big Data, Machine learning apod.).

Více informací

Intel Xeon Gold 6140

Intel® Xeon® Gold 6140 "Purley"

Tento procesor nové generace je vybaven 18 jádry (36 vláken) a je taktován na frekvenci 2,6 MHz. Intel® Xeon® Gold 6140 "Purley" dokáže nabídnout až 3,9x větší výkon* pro virtualizaci Vašich aplikací a je schopen spravovat ještě větší množství virtuálních strojů (VMs). Jedná se o jasnou volbu pro profesionály hledající řešení pro rychlé a efektivní zpracování velkých datových objemů.

*V porovnání s předchozí verzí (v4)

V čem se Dedikované servery OVH liší od ostatních?

Výkon

Díky tradiční spolupráci s předními výrobci hardwaru a síťových komponentů se služby společnosti OVH zakládají na těch nejpokročilejších technologiích. Naše motto zní: ten nejvyšší výkon dnes i zítra!

Anti-DDoS

Všechny dedikované servery OVH zahrnují unikátní anti-DDoS ochranu vyvinutou společností OVH. Tato technologie poskytuje nepřetržitou mitigaci DDoS útoků a garantuje tak vysokou úroveň dostupnosti Vašich služeb.

Neomezený přenos dat

Získejte garantovanou šířku pásma díky naší globální optické síti o celkové kapacitě 17 Tbps. Se službou Burst dokážete hravě absorbovat i ty nejnáročnější zátěžové špičky bez jakéhokoli omezení upload/download rychlosti Vašich datových proudů.

vRack

vRack

Díky optimalizaci interních procesů dosahujeme rekordních instalačních časů. Naše nejoblíbenější servery jsou dispozici za pouhých 120 sekund!