Intel Xeon GoldSSD Intel OPTANE

HG servery

Plně konfigurovatelné servery

Každý model z řady HG (prémiové servery) je navržen pro hosting těch nejnáročnějších produkčních prostředí, kladoucích vysoké nároky na systémové zdroje a dostupnost služeb. Tyto servery své uplatnění nalézají zejména v případě zpracování enormních datových objemů (Big Data), skvěle se však hodí také pro Machine Learning či hosting kritických databází.

Seznamte se s nejnovějšími konfiguracemi z produktové řady 2019!

HG

Výhody dedikovaných serverů z řady HG

Vysoká dostupnost

Vysoká dostupnost pro Vaše kritické aplikace

Dedikované servery z řady HG se vyznačují tou nejvyšší úrovní garancí, a to zejména díky redundantní architektuře elektrických obvodů, inovativnímu chlazení, síti a systému napájení. Tato řada zároveň nabízí možnost výměny disku bez přerušení dostupnosti služby.

Hot Swap

Hot Swap: výměna disku bez přerušení dostupnosti služby

Funkce Hot Swap umožňuje výměnu různých typů disků (SSD, SAS, SATA, NVMe*) bez přerušení dostupnosti služby. Jedná se o nedílnou součást architektur s vysokou dostupností.

*v případě NVMe disků je funkce Hot Swap dostupná pouze na serverech z produktové řady 2019.

Osobní nastavení

Přizpůsobení

Extrémně přizpůsobitelné a všestranné servery z řady HG se snadno adaptují Vaším požadavkům na pracovní prostředí. Vybírejte z konfigurací disponujících jedním či dvěma procesory, širokým rozpětím operační paměti, softwarovým či hardwarovým režimem RAID a bohatými kombinacemi velkokapacitních úložných jednotek. Své konfigurace můžete rovněž rozšířit o výkonné grafické procesory (GPU) poslední generace.

vRack

Privátní síť vRack

Nedílnou součást zabezpečení datové komunikace mezi servery v rámci infrastruktury bezesporu představuje spolehlivá privátní síť.

Naše řešení vRack umožňuje přímé propojení Vašich serverů v rámci vysoce zabezpečené virtuální sítě. Redistribuujte svou datovou zátěž, izolujte své databáze a propojujte své servery v rámci privátní sítě o kapacitě 3 Gbps (již brzy 10 Gbps!).

Seznamte se s privátní sítí vRack

Vysoký výkon

Špičkové komponenty a maximální výkon

19 let zkušeností v oboru koncepce serverů poskytuje zákazníkům společnosti OVH garanci toho nejvyššího dostupného výkonu za všech okolností. Díky pečlivému výběru komponentů a jejich optimalizované implementaci dosahují naše servery nedostižných výsledků. Dopřejte svému projektu tu nejspolehlivější infrastrukturu a posuňte tak své podnikání na vyšší úroveň.

Jaké je použití prémiových serverů z řady HG?

Big Data

Big Data

Optimalizujte své pracovní procesy a datové analýzy vytvořením clusteru založeného na strojích s vyváženými zdroji a maximální úložnou kapacitou.

Spolehněte se na infrastrukturu, která Vám umožní provádět nejenom správu, ale také důkladné analýzy enormních a různorodých datových objemů.

Využijte na maximum řešení Apache Hadoop a Apache Spark (společně s řešením Cloudera, Hortonworks či MapR).

Machine Learning

Umělá inteligence (AI) a Machine Learning

Vzestup umělé inteligence vede organizace k migraci infrastruktur na stále výkonnějších stroje, splňující požadavky HPC (High-Performance Computing).

Tato výkonnostní úroveň je nezbytná pro zajištění výpočetních procesů vážících se k používání umělé inteligence, jako např. modelování neuronových sítí, rozpoznávání obrázků, strukturové analýzy či odhalování podvodů.

Výpočetní výkon nezbytný pro modelování neuronové sítě je nejčastěji zajišťován grafickými procesory Nvidia p100.

Hadoop

Hadoop

Open source framework Hadoop, založený na programovacím jazyku Java, je určen ke zjednodušení vytváření distribuovaných a škálovatelných aplikací. Hadoop podporuje zpracování velkých datových objemů v rámci distribuovaných prostředí.

Distribuovaný souborový systém, fungující v clusteru, podporuje přenos dat mezi uzly a umožňuje nepřerušený provoz systému v případě selhání jednoho z nich.

Apache Spark

Apache Spark

Open source framework Spark představuje nástroj pro distribuci výpočetního výkonu. Toto řešení nabízí aplikační rámec pro zpracování velkých datových objemů, určený pro komplexní datové analýzy ve velkém měřítku.

Přední výhodu tohoto frameworku představuje jeho rychlost, jelikož spuštění aplikací je až 100x rychlejší než v případě Hadoop MapReduce in-memory a až 10x rychlejší než při spuštění z disku.

Jednoduchost a všestrannost tohoto frameworku představují výraznou výhodu oproti jiným řešením.

Elasticsearch

Elasticsearch

Elasticsearch je vyhledávač a analytický nástroj, založený na projektu Apache Software. Jedná se o Java open source software.

Elasticsearch poskytuje fulltextový distribuovaný vyhledávací engine, napojitelný na API RESTFul. Výsledky vyhledávání jsou ukládány ve formátu JSON.

Tento nástroj je díky možnosti škálování, systému clusterů a redistribuci datové zátěže (Load Balancing) schopen efektivně řešit neustále narůstající množství úkolů. Elasticsearch zároveň dovoluje provádět rekonstrukci dat, k jejichž ztrátě došlo např. v důsledku vadného uzlu.