Intel Core i7 Processor badge

Game Servery

Ten nejlepší výkon pro Vaše hry

Konfigurace dedikovaných serverů z řady Game tvoří ideální bázi pro hosting Vašich herních serverů a doprovodného softwaru, jako například řešení pro hlasovou komunikaci.

Zprostředkujte nezapomenutelný herní zážitek bez jakýchkoli výkyvů ve stabilitě či výkonu Vašich oblíbených her díky dedikovaným serverům OVH. Součástí všech modelů je i speciálně navržená ochrana Anti-DDoS GAME.

Et profitez dès maintenant de la baisse de prix appliquée sur toute la gamme !

Game

Doporučené servery

Prix en baisse
Intel  i7-6700K
4c/8t - 4GHz /4.2GHz
32GB DDR4 2133 MHz
SoftRaid 2x480GB SSD
+ SoftRaid 1x4TB SATA
500 Mbps šířka pásma
vRack: není zahrnuto
Od:
2 026,99
 bez DPH/měsíc
Prix en baisse
Intel  i7-7700K
4c/8t - 4.2GHz /4.5GHz
64GB DDR4 2400 MHz
SoftRaid 2x450GB NVMe
+ SoftRaid 1x4TB SATA
500 Mbps šířka pásma
vRack: není zahrnuto
Od:
2 702,99
 bez DPH/měsíc
Prix en baisse
Intel  i7-7700K OC
4c/8t - 4.7GHz /5GHz
64GB DDR4 2400 MHz
SoftRaid 2x450GB NVMe
+ SoftRaid 1x4TB SATA
500 Mbps šířka pásma
vRack: není zahrnuto
Od:
2 702,99
 bez DPH/měsíc

Výhody dedikovaného serveru z řady Game

Anti-DDoS

OVH Anti-DDoS GAME

Víme, že herní čas je vzácný, a proto jsou všechny naše dedikované servery řady Game vybaveny tím nejvýkonnějším anti-DDoS řešením na trhu, které zajišťuje nepřetržitou obousměrnou mitigaci (zmírnění) příchozí i odchozí datové komunikace. Ještě než hráči zaznamenají útok, je již dávno po něm!

Chcete vědět víc?

Potenciál

Vyšší výkon

Díky naší jedinečné chladící technologii Vám můžeme nabídnout přetaktovanou verzi procesoru i7-7700K! Přetaktovaní umožňuje eskalovat výkon procesoru a zvýšit tak jeho pracovní frekvenci na 4,7 GHz (5 GHz v módu Turbo Boost).

Chcete vědět víc?

Další výhody

  • Šité na míru hrám: vysoká frekvence procesorů Intel i7 je v kombinaci s funkcí Turbo Boost a rychlostí SSD či NVMe disků tou správnou volbou pro optimální herní prostředí! Nabídněte svým hráčům maximální komfort a minimální čas odezvy. Vyberte si některou z našich třech konfigurací pro optimální řešení Vašich požadavků: od hráčských komunit po profesionální přeprodej.
  • Hardware v srdci inovací: online hráči dobře vědí, že technologie počítačového hardwaru se neustále vyvíjejí. Abychom mohli i nadále nabízet to nejlepší na trhu, zřídili jsme v OVH speciální tým pro hardwarové inovace. Od nových modelů CPU až k chladicím systémům - tento tým pracuje na úpravách nejnovějších produktů pro Vaše potřeby. Z toho důvodu může OVH nabízet přetaktované procesory a zároveň garantovat stabilitu jimi osazených serverů.

Jaké je použití serverů z řady Game?

Prodejci

Profesionální přeprodej

Uživatelé spoléhají na to, že jim zajistíte ničím nepřerušované hraní. Vy se můžete spolehnout na OVH, že zajistí ty nejlepší stroje a nejefektivnější ochranu proti útokům.

Vydavatelé videoher

Herní vývojáři

Svěřte hosting profesionálům a soustřeďte se na svou hlavní aktivitu. Cluster herních serverů? Cloud gaming? OVH dodá přesně to, co potřebujete.

Komunita

Komunita

Pokud jste blázni do online hraní, naše Game servery jsou tu pro Vás. S nejlepším poměrem kvalita/cena na trhu a komplementární anti-DDoS ochranou získáte výrazný náskok před svou konkurencí.

Dedikované servery z řady Game se hodí pro:

Mumble

Volně dostupný VoIP komunikační software, nabízející široké spektrum funkcí pro týmovou komunikaci. Mumble je populární zejména na minecraftových serverech.

TeamSpeak

Získejte výhodu nad svými soupeři při multiplayerových kláních díky hlasovému chatu TeamSpeak. Vytvářejte oddělené místnosti pro jednotlivé zájmové oblasti své herní komunity.

Counter-Strike: Global Offensive

Vytvářejte privátní herní relace CS:GO na dedikovaném serveru řady GAME. Díky vysokému výkonu a stabilitě Vám neunikne ani jeden kill.

Rust

Hostujte svůj Rust server na stroji z řady GAME a přežívejte tak dlouho, jak je to jen možné.

DayZ

Ochraňte své herní relace před DDoS útoky díky technologii Anti-DDoS od společnosti OVH. Na rozdíl od běžné anti-DDoS ochrany byla tato technologie navržena speciálně pro herní servery.

Starbound

Popusťte uzdu své kreativitě se sandboxovou survival hrou odehrávající se v hlubokém vesmíru. Hostujte Starbound na dedikovaném serveru z řady GAME zcela bez omezení.

Space Engineers

Hrajte na svém vlastním Space Engineers serveru a staňte se konstruktérem mezihvězdných plavidel či vesmírných stanic.

Minecraft

Nejpopulárnější multiplayer sandbox hra současnosti. Spravujte svůj vlastní Minecraft server se všemi módy, které potřebujete.

Ark

Prozkoumávejte lokace plné nelítostných pravěkých nestvůr. Ochočte si svého vlastního dinosauřího mazlíčka a těžte nezbytné zdroje pro své přežití, aniž byste se museli obávat o výkon a funkčnost svého serveru.

Arma

Staňte se součástí Arma komunity se svým vlastním herním serverem.

Garry’s Mod

Vytěžte maximum zábavy z herního enginu Source s dedikovaným serverem řady GAME. Vytvářejte ničím neomezené "módy" pro nezapomenutelné herní zážitky.