Zahrnuté služby

Funkce

Adresy IPv4 a IPv6

Každý server má veřejnou adresu IPv4 a rozsah adres IPv6. Volitelně si můžete pro svůj dedikovaný server pronajmout další adresy IPv4 (až 256 na jeden stroj).

Ochrana proti DDoS

Za účelem zajištění maximální bezpečnosti vaší infrastruktury je anti-DDoS systém součástí všech dedikovaných serverů OVH. V případě útoku zajišťuje kontinuitu provozu vašich aplikací.

Distribuce

Celou řadu distribucí s automatickou instalací si můžete vybrat ze svého klientského účtu. Naleznete zde různé operační systémy (Windows Server, Debian, Ubuntu nebo CentOS), rozhraní pro správu webových aplikací Plesk a cPanel, ale Microsoft SQL Server pro databáze. K dispozici jsou i virtualizační řešení jako VMware, CoreOS a Windows Hyper-V.

Pomoc a podpora

V případě pronájmu serverů OVH je vám k dispozici technická podpora telefonicky a e-mailem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Naše poradce můžete kontaktovat i prostřednictvím chatu. Kromě toho máte k dispozici celou řadu průvodců a online centrum nápovědy, které vám mohou usnadnit instalaci a správu služeb.

Zálohovací prostor – 500 GB

Všechny dedikované servery mají k dispozici úložný prostor o velikosti 500 GB, který je určen k zálohování. Tento prostor je na serveru zcela nezávislý a umožňuje ukládat data a konfigurační soubory. Kapacitu úložiště lze v případě potřeby navýšit.

Šířka pásma Veřejný - 1 Gbit/s

Váš server má minimální šířku pásma ve výchozím nastavení. Příchozí a odchozí provoz je neomezený a zdarma (s výjimkou našich datových center umístěných v Asii a Tichomoří). Také si můžete objednat možnost rozšíření kapacity šířky pásma.

Privátní síť vRack - 100 MBps

Váš server je dodáván s naší soukromé fyzické sítě, vRack. Umožňuje vám vytvořit si vlastní cluster nebo server zařadit do již existující infrastruktury. Byl izolován a Internet zdarma.

Personalizace úložných disků

V objednávce si můžete díky širokému výběru disků zvolit typ a kapacitu úložiště dedikovaného serveru.

IPMI a KVM over IP

Konzole IPMI (Intelligent Platform Management Interface), přístupný z vaší zákaznické oblasti nebo API, zajišťuje přímé spojení do dedikovaného serveru. Není-li dostupný, udržet kontrolu nad počítači prostřednictvím jeho veřejnou adresu IP. Tento systém správy vám umožní také sledovat hardwarové komponenty serveru.

K dispozici jsou dvě metody zobrazení: prohlížeč (HTML 5) nebo aplet v jazyce Java.

Service Level Agreement - 99,95%

Všechny servery OVH mají SLA 99,95 %, což zajistí nejlepší dostupnost pro vaše firemní aplikace.