Další možnosti

Funkce

Další adresy IP

Ke svému serveru si můžete přiřadit až 256 adres bez měsíčních poplatků. Jsou vám účtovány pouze náklady na instalaci ve výši 56,00 Kč bez DPH (67,76 Kč s DPH). IP adresy a/nebo IP bloky jsou mezi servery OVH přenosné, což vám umožňuje si je v případě výměny stroje ponechat. Kromě toho mohou být další adresy IP geolokalizovány ve 14 zemích.

Dodatečná garantovaná šířka pásma

Naše dedikované servery mají výchozí veřejnou šířku pásma. Podle svých potřeb si můžete objednat volitelnou možnost dodatečné garantované šířky pásma. To vám zajistí konstantní přenosová rychlost pro příchozí a odchozí provoz.

Dodatečná soukromá šířka pásma

Dedikované servery OVH jsou dodávány s naší privátní fyzickou sítí vRack. Objednáním dodatečné soukromé šířku pásma zvýšíte rychlost přenosu dat mezi servery umístěnými v jakémkoli datovém centru. Soukromá síť vRack je interoperabilní s dalšími řešeními OVH: dedikované servery, Private Cloud a Public Cloud.

Dodatečný prostor pro zálohování

Všechny naše dedikované servery mají k dispozici úložný prostor o velikosti 500 GB, který je určen k zálohování dat a konfiguračních souborů. Tento prostor lze rozšířit na 1, 5 nebo 10 TB pro větší objemy.