Server dedicati Advance

Rychlé nasazení vlastních aplikací

Řada Advance je určena pro malé firmy, které chtějí investovat do univerzálních serverů, které se přizpůsobí jejich potřebám firmy. Můžete instalace serveru s lehkostí a v méně než 120 sekund pro e-commerce stránky nebo obchodní aplikace hostitele.

Klidně Začněte první hostované infrastruktury: uživatelé data přístupné a chráněné v jednom z našich 28 datacentra se nachází po celém světě. Váš první server lze snadno propojit s doplňkovými servery a cloudovými službami OVH pro vaše budoucí potřeby.

Výhody serveru advance

Výkony

Naše servery mají nejnovější technologie. Řada Advance představuje mezi profesionálními dedikovanými servery optimální kompromis z hlediska poměru ceny a výkonu.

Šířka pásma

Všechny servery mají k dispozici výchozí šířku pásma a neomezený objem dat. Pokud chcete zvýšit šířku pásma, můžete si tuto možnost objednat v rámci nabídky volitelných prvků v rámci řady Advance.

Privátní síť vRack

Širokopásmové připojení je k dispozici se všemi servery předem prostřednictvím privátní sítě OVH vRack. Díky této funkci můžete bezpečně propojit všechny své stroje bez ohledu na zvolené datové centrum.
SDTarif
Podívejte se na ceník řady dedikovaných serverů Advance

Ze široké nabídky a strojů a výbavy si snadno vyberte ten správný server.

Funkce

Adresy IPv4 a IPv6

Každý server má veřejnou adresu IPv4 a rozsah adres IPv6. Volitelně si můžete pro svůj dedikovaný server pronajmout další adresy IPv4 (až 256 na jeden stroj).

Ochrana proti DDoS

Za účelem zajištění maximální bezpečnosti vaší infrastruktury je anti-DDoS systém součástí všech dedikovaných serverů OVH. V případě útoku zajišťuje kontinuitu provozu vašich aplikací.

Service Level Agreement - 99,95%

Všechny servery OVH mají SLA 99,95 %, což zajistí nejlepší dostupnost pro vaše firemní aplikace.

Zálohovací prostor – 500 GB

Všechny dedikované servery mají k dispozici úložný prostor o velikosti 500 GB, který je určen k zálohování. Tento prostor je na serveru zcela nezávislý a umožňuje ukládat data a konfigurační soubory. Kapacitu úložiště lze v případě potřeby navýšit.

Případy užití

Application Created with Sketch.

Web prezentace a e-commerce hosting

Užijte si web dedikovaný hosting pro vaše webové stránky nebo e obchodu, bez dodatečných nákladů na provoz a nekompromisní bezpečnost.

Podnikových aplikací (ERP a CRM)

Zajistit vysokou dostupnost vašich citlivých podnikových aplikací, garantovanou SLA 99,95 %.

Virtualizace:

Vytvoření a správa virtuálních počítačů na jeden nebo více vyhrazených serverů s velkým počtem jader procesoru a paměti RAM.

Volitelná výbava k serverům Advance

Dodatečná garantovaná šířka pásma

Naše dedikované servery mají výchozí veřejnou šířku pásma. Podle svých potřeb si můžete objednat volitelnou možnost dodatečné garantované šířky pásma. To vám zajistí konstantní přenosová rychlost pro příchozí a odchozí provoz.

Další adresy IP

Ke svému serveru si můžete přiřadit až 256 adres bez měsíčních poplatků. Jsou vám účtovány pouze náklady na instalaci ve výši 56,00 Kč bez DPH (67,76 Kč s DPH). IP adresy a/nebo IP bloky jsou mezi servery OVH přenosné, což vám umožňuje si je v případě výměny stroje ponechat. Kromě toho mohou být další adresy IP geolokalizovány ve 14 zemích.

Podpora a dokumenty

Při instalaci a konfiguraci svého dedikovaného serveru je vám k dispozici soubor dokumentů a online asistence.

Průvodce a dokumentace
Průvodce a dokumentace
Community
Community
Nejčastější dotazy
Nejčastější dotazy

Proč si pronajmout dedikovaný server v našich datových centrech?

Garantovaná záruka

Server umístěný ve vašich prostorách vyžaduje údržbu hardwaru a zabezpečení datové i elektrické sítě. V případě pronájmu dedikovaného serveru v datovém centru OVH získáváte potřebné záruky, že budete mít vysoce dostupný a výkonný stroj. Každý z našich serverů má nejnovější generace součástí námi sestavené pro dodání v rekordním čase možnosti zálohování, připojení k privátní síti OVH (vRack), mnoho kompatibilní distribucí stejně jako mocný anti-DDoS řešení.

Co je virtualizace (virtuální server)?

Z fyzického serveru je možné vytvořit prostřednictvím softwarové emulace, jeden nebo více virtuálních serverů. Ty využívají část zdrojů, které jim software alokuje. Tato metoda má několik výhod, včetně:
• migrace virtuálního počítače, který je horký;
• optimalizace využití zdrojů vyhrazený server;
• oddělení různých služeb firmy pro bezpečnost.