Top-banner-illustration_EN
Nová řada Rise

Objevte naše dedikované servery Rise za dostupnou cenu a bez dalších nákladů.
Od 1 544,99 Kč bez DPH / Měsíc

Dedikované servery

Vyberte si tu nejlepší infrastrukturu pro své potřeby

Vyberte si tu nejlepší infrastrukturu pro své potřeby

S OVH máte záruku expertních zkušeností v oblasti bare metal. Všechny naše servery využívají komponenty nejnovější generace. Každý stroj je navržen a sestaven, k dodání v rekordním čase 120 sekund.

Nabízíme řadu dedikovaných serverů, které jsou přizpůsobené požadavkům nejnáročnější ze všech firem.

Váš web, zavést infrastrukturu pro vysokou odolnost nebo upravit počítač tak, aby vyhovovaly své projekty v několika málo kliknutí.

Proč jsou servery OVH jiné?

Výkony

V případě volby dedikovaného serveru získáváte jistotu, že veškeré zdroje budou alokovány na maximální výkon. Naše stroje navrhují, sestavují a udržují naše týmy, abyste vždy měli k dispozici konfigurace optimalizovanou pro vaše potřeby.

Dostupnost

Nasaďte své servery za méně než 120 sekund v našich 28 datových centrech po celém světě. Využijte také zabezpečenou síť s vysokou odolností pro zajištění kontinuity služeb u svých zákazníků.

Škálovatelnost

Vytvořením infrastruktury dedikovaných serverů OVH si postavíte spolehlivý technický základ pro své firemní aplikace. Škálovatelnost vaší infrastruktury je navíc umocněna schopností propojit vaše stroje s dalšími službami OVH, jako je Private Cloud a Public Cloud.

Udržitelnost

V případě volby hostingových serverů OVH získáte inovativní a jedinečné řešení v rámci celé naší infrastruktury, jako je chlazení vodou pro dosažení vyšší energetické účinnosti či anti-DDoS řešení vyvinuté našimi odborníky. Neustále myslíme na vaše budoucí potřeby.

Naše dedikované servery se pohybuje

Začněte se svým prvním serverem

Dedikované servery Rise

Dedikované servery řady Rise jsou cenově nejdostupnější bare metal servery OVH založené na osvědčené platformě Intel Xeon.

Od
1 467,62 Kč bez DPH/Měsíc

Dedikované servery řady Rise jsou cenově nejdostupnější bare metal servery OVH založené na osvědčené platformě Intel Xeon.

Server dedicati Advance

Dedikované servery Advance

Řada Advance je určena pro malé firmy, které chtějí investovat do univerzálních serverů, které se přizpůsobí jejich potřebám firmy.

Od
1 834,59 Kč bez DPH/Měsíc

Řada Advance je určena pro malé firmy, které chtějí investovat do univerzálních serverů, které se přizpůsobí jejich potřebám firmy.

Serveurs dédiés Storage

Dedikované servery Stockage

Servery pro archivaci, zálohování nebo distribuované ukládání dat.

Od
1 956,91 Kč bez DPH/Měsíc

Servery pro archivaci, zálohování nebo distribuované ukládání dat.

Serveurs Dédiés Haut de Gamme

Prémiové dedikované servery HG

Nejvýkonnější a plně personalizovatelné konfigurace, speciálně navržené pro kritická nebo intenzivní prostředí.

Od
5 690,99 Kč bez DPH/Měsíc

Nejvýkonnější a plně personalizovatelné konfigurace, speciálně navržené pro kritická nebo intenzivní prostředí.

S dedikovaným serverem máte k dispozici

Šířka pásma a neomezený provoz

Všechny dedikované servery OVH mají k dispozici minimální veřejnou šířku pásma s kapacitou 500 Mbit/s a shlukový přenos absorbující provoz ve špičkách. Příchozí a odchozí provoz je neomezený a zdarma (s výjimkou našich datových center umístěných v Asii a Tichomoří). Také si můžete objednat možnost rozšíření kapacity šířky pásma.

Distribuce

Celou řadu distribucí s automatickou instalací si můžete vybrat ze svého klientského účtu. Naleznete zde různé operační systémy (Windows Server, Debian, Ubuntu nebo CentOS), rozhraní pro správu webových aplikací Plesk a cPanel, ale Microsoft SQL Server pro databáze. K dispozici jsou i virtualizační řešení jako VMware, CoreOS a Windows Hyper-V.

Zálohovací prostor – 500 GB

Všechny dedikované servery mají k dispozici úložný prostor o velikosti 500 GB, který je určen k zálohování. Tento prostor je na serveru zcela nezávislý a umožňuje ukládat data a konfigurační soubory. Kapacitu úložiště lze v případě potřeby navýšit.

Ochrana proti DDoS

Za účelem zajištění maximální bezpečnosti vaší infrastruktury je anti-DDoS systém součástí všech dedikovaných serverů OVH. V případě útoku zajišťuje kontinuitu provozu vašich aplikací.

Pomoc a podpora

V případě pronájmu serverů OVH je vám k dispozici technická podpora telefonicky a e-mailem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Naše poradce můžete kontaktovat i prostřednictvím chatu. Kromě toho máte k dispozici celou řadu průvodců a online centrum nápovědy, které vám mohou usnadnit instalaci a správu služeb.

Další informace o nabídce OVH hostingu na dedikovaných serverech

Co je dedikovaný server?

Dedikovaný server (či počítačový server), je takový server, jehož fyzické zdroje jsou plně vyhrazeny pro jediného uživatele. Na rozdíl od virtuálního serveru, který část svých zdrojů využívá na provoz své virtualizační technologie, je uživateli dedikovaného serveru k dispozici veškerá paměť RAM, úložná kapacita i výpočetní výkon. Použit pro cloud computing, můžeme také hovořit o "holým" definovat tento typ řešení, s důrazem na fyzické dostupnosti zdrojů stroje, na rozdíl od konvenční řešení založené na virtuální instance.

Co server zvolit?

Konfigurace pro naší vyhrazené hosting nabídky jsou navrženy tak, aby řešení šité na míru potřebám profesionálů. V závislosti na vašich potřebách může být potřeba konfigurace s vyšší pamětí RAM, větší úložný prostor nebo procesor s vyšší výpočetní kapacitou. Dále se různé řady dedikovaných serverů OVH liší kapacitou z hlediska šířky pásma a přidruženými službami. Můžete využít služby Anti-DDoS přizpůsobené pro gaming, privátní sítě (vRack) až do 10 Gbit/s, která vám umožní připojit váš dedikovaný server k vlastní infrastruktuře, nebo dokonce hardwarového RAIDu. Vyberte si specializované hosting, který vyhovuje vašim potřebám.

Cloud hosting nebo dedikovaný server?

Dvěma hlavními prvky odlišit vyhrazený server cloud instance. První odlišností je celkový výkon stroje: na dedikovaném serveru nenalezneme žádnou virtualizační vrstvu, která by spotřebovávala jeho zdroje. Díky tomu je zaručena jejich maximální alokace. Druhá se týká administrační úrovně serveru. Druhá se týká administrační úrovně serveru. V případě dedikovaného serveru máte vše pod svou kontrolu, počínaje základní konfigurací přes hostovaná data až po správu bezpečnostních nastavení. Umožňuje tak pokročilejší instalace, které jsou třeba například pro použití určitých firemních aplikací. Hlavní předností dedikovaného řešení je tedy ničím naprostá volnost z hlediska konfigurace. Pokud se však nechcete zabývat technickými aspekty, abyste se mohli soustředit pouze na svůj projekt, bude nejvhodnější zvolit instanci Public Cloud. Potřebujete jednoduché webové stránky? Zamyslete se nad hosting, která nabízí ubytování za nižší ceny a konfigurace plně podporuje OVH.

Dedikovaný server pro co potřebuje?

Použití dedikovaného serveru je mnoho: velké objemy dat, strojového učení, web hosting a webové aplikace, ukládání a zálohování, virtualizace infrastruktury, clusteru serverů, obchodních aplikací (CRM, ERP) nebo stále hostování hry v linie. Proto nabízíme celou řadu specializovaných serverových řad určených pro jednotlivé specifické potřeby. Naše prodejní a technické týmy vás ve vašem projektu doprovázejí a s výběrem vhodného serveru vám mohou pomoci.