Dedikované servery

Ten nejlepší výkon pro Vaše aplikace

           Prix en baisse

Sur les serveurs dédiés SP-32 et HOST-32L

Grâce à l'optimisation de nos coûts de production, profitez de ces références aux meilleurs prix !

Nabídka našich serverů

Hosting

Dostupné a všestranné servery pro hosting Vašeho e-shopu či webových stránek.

Procesory Xeon-D disponující až 8 jádry.

Seznámit se s nabídkou

Od:
1 486,99 bez DPH (1799,26 Kč s DPH)

Infrastructure

Privátní síť vRack a výkonné procesory pro budování "n-tier" infrastruktur.

Od 16 GB do 512 GB RAM.

Seznámit se s nabídkou

Od:
1 351,99 bez DPH (1635,91 Kč s DPH)

Enterprise

Servery pro hosting Vašich webových aplikací a konsolidaci Vašich virtuálních prostředí.

Procesory se 4 až 28 jádry/server.

Seznámit se s nabídkou

Od:
1 351,99 bez DPH (1635,91 Kč s DPH)

Storage

Servery pro archivaci, zálohování a distribuovaná úložiště.

Privátní síť vRack - až 256 TB úložného prostoru.

Seznámit se s nabídkou

Od:
2 164,99 bez DPH (2619,64 Kč s DPH)

Prémiové servery HG (konfigurovatelné)

Ty nejvýkonnější a plně přizpůsobitelné konfigurace speciálně navržené pro kritická a zdrojově náročná prostředí.

Až 36 jader/CPU a 1 TB RAM.

Seznámit se s nabídkou

Od:
2 354,99 bez DPH (2849,54 Kč s DPH)

Game

Včetně výkonné anti-DDoS ochrany pro bezpečný hosting online her.

Až 5 GHz v Turbo módu.

Seznámit se s nabídkou

Od:
1 489,99 bez DPH (1802,89 Kč s DPH)

Doporučené servery

Intel  Xeon D-1520
4c/8t - 2.2GHz /2.6GHz
32GB DDR4 ECC 2133 MHz
SoftRaid 2x2TB SATA
500 Mbps šířka pásma
vRack: 100 Mbps
Od:
1 621,99
 bez DPH/měsíc
Intel  Xeon E3-1270v6
4c/8t - 3.8GHz /4.2GHz
32GB DDR4 ECC 2400 MHz
SoftRaid 2x2TB SATA
1 Gbps šířka pásma
vRack: 100 Mbps
Od:
1 891,99
 bez DPH/měsíc
Prix en baisse
Intel  i7-7700K
4c/8t - 4.2GHz /4.5GHz
64GB DDR4 2400 MHz
SoftRaid 2x450GB NVMe
+ SoftRaid 1x4TB SATA
500 Mbps šířka pásma
vRack: není zahrnuto
Od:
2 702,99
 bez DPH/měsíc
Intel  Xeon D-1521
4c/8t - 2.4GHz /2.7GHz
16GB DDR4 ECC 2133MHz
SoftRaid 6x8TB SATA
1 Gbps šířka pásma
vRack: 1 Gbps
Od:
3 945,99
 bez DPH/měsíc

V čem se Dedikované servery OVH liší od ostatních?

Výkon

Díky tradiční spolupráci s předními výrobci hardwaru a síťových komponentů se služby společnosti OVH zakládají na těch nejpokročilejších technologiích. Naše motto zní: ten nejvyšší výkon dnes i zítra!

Anti-DDoS

Všechny dedikované servery OVH zahrnují unikátní anti-DDoS ochranu vyvinutou společností OVH. Tato technologie poskytuje nepřetržitou mitigaci DDoS útoků a garantuje tak vysokou úroveň dostupnosti Vašich služeb.

Neomezený přenos dat

Získejte garantovanou šířku pásma díky naší globální optické síti o celkové kapacitě 17 Tbps. Se službou Burst dokážete hravě absorbovat i ty nejnáročnější zátěžové špičky bez jakéhokoli omezení upload/download rychlosti Vašich datových proudů.

Doručení za 120 sekund

Díky pokročilé optimalizaci interních procesů dosahujeme rekordních instalačních časů. Naše nejoblíbenější servery jsou dispozici za pouhých 120 sekund!

K dispozici na Vašem dedikovaném serveru

Přídavné IP adresy

Ke svému serveru můžete přidat až 256 IP Fail-over adres (/26), a to pouze za cenu jednorázového instalačního poplatku 56,00 bez DPH (67,76 Kč s DPH) . IP adresy a/nebo bloky IP adres nelze přenášet mezi datacentry nacházejícími se v odlišných regionech. Společnost OVH však nabízí možnost geolokalizace IP adres.

Šířka pásma

Každý dedikovaný server OVH má ve výchozím nastavení kapacitu pro veřejnou šířku pásma. Většina serverů má také volnou šířku pásma. Tato bezplatná služba vám umožní absorbovat přesné dopravní špičky. Pokud jsou vaše potřeby vyšší, můžete se přihlásit k odběru dalších volitelných možností šířky pásma.

Anti-DDoS

Pro zajištění maximální úrovně bezpečnosti Vašich infrastruktur je v ceně každého dedikovaného serveru OVH zahrnuta exkluzivní anti-DDoS ochrana.

Zálohování FTP

Každý dedikovaný server OVH disponuje prostorem 500 GB pro ukládání Vašich záloh a konfiguračních souborů. Tento prostor může být v případě potřeby navýšen na 1, 5 nebo 10 TB.

Distribuce

Prostřednictvím Zákaznického prostoru OVH lze provádět automatickou instalaci velkého množství systémových distribucí a licencí. K dispozici jsou Vám populární i méně známé operační systémy, rozhraní pro správu webu (Plesk nebo Cpanel), ale také databázové systémy, jako např. Microsoft SQL Server 2016.

Zjistěte více o dedikovaném hostingu OVH

Co je to dedikovaný server?

Dedikovaný server je takový server, jehož fyzické zdroje jsou plně vyhrazeny pro jediného uživatele. Na rozdíl od virtuálního serveru, který část svých zdrojů využívá na provoz své virtualizační technologie, je uživateli dedikovaného serveru k dispozici 100 % alokovaného hardwaru (RAM, výpočetní výkon i úložná kapacita). V kontextu cloudu je někdy pro definování tohoto řešení používán anglický termín "bare metal" (jakožto český ekvivalent lze uvést pojem "železo"), jehož hlavním smyslem je - v opozici ke klasickým řešením založeným na virtuálních instancích - podtrhnout dostupnost fyzických zdrojů dedikovaného stroje.

Jaký dedikovaný server vybrat?

Jednotlivé produktové řady dedikovaných serverů OVH jsou navrženy tak, aby nabízely odpovědi na požadavky uživatelů v příslušných profesionálních odvětvích. Volba serveru by se měla odvíjet od Vašich individuálních požadavků na operační paměť, diskový prostor a výpočetní výkon. Dalším důležitým kritériem je šířka pásma. Jako poslední faktor je třeba uvážit, jaké přídavné služby si budete na svém serveru přát využívat. Servery z řady Game například disponují speciálně navrženou anti-DDoS ochranou, zatímco jiné řady zahrnují možnost propojení serverů s infrastrukturou skrze privátní síť vRack (až 10 Gbps), hardwarový RAID apod.

Cloud, sdílený hosting nebo dedikovaný server?

Dedikovaný server se od cloudové instance liší ve dvou základních aspektech. První odlišností je celkový výkon stroje: na dedikovaném serveru nenalezneme žádnou virtualizační vrstvu, která by spotřebovávala jeho zdroje, díky čemuž je zaručena jejich maximální alokace. Druhou významnou odlišností je administrační úroveň serveru. V případě dedikovaného serveru máte nad svým strojem 100% kontrolu, počínaje základní konfigurací přes hostovaná data až po správu bezpečnostních nastavení. To Vám dává možnost pokročilých instalací, které jsou nezbytné například v případě používání některých business aplikací. Hlavní předností dedikovaného řešení je tedy ničím neomezená svoboda konfigurace a použití. Pokud se však nechcete (či nemůžete) zabývat technickými aspekty spojenými se správou dedikovaného serveru, zvažte pronájem instance Public Cloud, jejíž snadná implementace a ovladatelnost Vám umožní plně se soustředit na svůj projekt. A konečně, pokud hledáte ideální řešení pro hosting svých nenáročných webových stránek, sáhněte po sdíleném hostingu, který nabízí kombinaci nízkých cen a konfiguračního komfortu, jež je plně v režii společnosti OVH.

Pro jaké účely je dedikovaný server vhodný?

Dedikovaný server je vhodný pro široké spektrum použití: Big Data, machine learning, hosting webových stránek a aplikací, ukládání a zálohování dat, virtualizace infrastruktur, serverové clustery, hosting business aplikací (CRM, ERP) či online her. Z toho důvodu nabízíme hned několik produktových řad, z nichž každá obsahuje servery optimalizované pro jednotlivé oblasti použití.