Správa Dedicated Cloud pomocí vCloud

OVH a VMware Vám nabízí licenci vCloud předinstalovanou na Dedicated Cloud a automaticky nasazenou na všechny servery a racky Vašeho balíčku.
OVH spravuje automatické nasazení, aktualizace a optimální konfiguraci, což Vám umožní plnou koncentraci na to hlavní: na samotné používání virtualizačního řešení.
A právě na tomto místě začíná virtualizace "jako služba".

Vaše datacentrum


Vaše hostovaná dedikovaná infrastruktura

Se službou Dedicated Cloud - vCloud děláte další krok do světa cloudu a abstrakce fyzických zdrojů. Získáváte vlastní dedikovanou infrastrukturu, dedikovaný vCenter (virtualizační řešení od VMware) a dedikovaný vCloud Director (klient pro správu VM). Dokonce i síť je dedikovaná!

Zbavte se nutnosti spravovat, aktualizovat a udržovat zdroje: vCloud se o vše postará.

Získáte jasně daný počet CPU a RAM na infrastrukturu, který ale můžete kdykoli podle svých potřeb změnit.
All-inclusive balíček

OVH nabízí startovací balíčky. Každý zahrnuje:

  • Licence VMware vCloud v ceně
  • Dva servery (hosts)
  • Dva racky (datastores)
  • Garantovanou 100% SLA
  • Privátní síťV balíčcích je zahrnuto vše potřebné a během několika minut jste připraveni začít používat svůj Dedicated Cloud a vytvářet své virtuální stroje.
Podrobnosti vCloud
Dedicated Cloud - vCloud bude umístěn na platformě, která je zcela ve shodě s požadavky vydavatele, VMware. Dedikovaná platforma VMware je také certifikována na vCloud Datacenter, což je nejvyšší stupeň certifikace, jaký lze poskytovatelům služby udělit.
OVH Vám s licencí Enterprise + umožní přístup také ke všem vlastnostem VMware vCloud.Funkce spravované přímo vCloud

VMware High Availability

Vysoká dostupnost (HA) nabízí ochranu proti selhání hardwaru a nefunkčnosti operačního systému. Vaše virtuální servery jsou neustále monitorovány. Jestliže je jeden z nich nedostupný, nabídka HA ho automaticky restartuje na jiném Dedicated Cloud serveru. Za minutu bude Váš virtuální server opět dostupný a to bez jakéhokoli lidského zásahu.

VMware DRS

Distributed Resource Scheduler (DRS) optimalizuje infrastrukturu Dedicated Cloud bez jakéhokoli zásahu z Vaší strany. Ať dojde k náhlému nárůstu jakékoli aktivity, tato funkce redistribuuje zátěž Vašeho VM na okolní servery. Můžete se tedy přesunout k produkci, zatímco cena za cluster zůstane nízko.
VMware vShield Edge*

Funkce vShield Edge umožňuje izolovat jednotlivé VM v "porthyperFeatureGroups" (v podstatě jde o skupiny portů). Všechny VM mohou komunikovat se skupinou, ale nemohou komunikovat se zbytkem sítě.

VMware vNetwork Distributed Switch*

Centralizujte provisioning, administraci i dohled nad svými VM s pomocí sítě "rehyperFeatureGroupement" na cluster. vNetwork Distributed Switch zajišťuje kvalitu služby (QoS) různých síťových vlastností tím, že jim přiděluje maximální šířku pásma.
VMware Hot Add

Vaše projekty se již nikdy nebudou sekat díky funkce Hot Add, která umožňuje navýšení zdrojů procesoru a paměti, které jsou alokovány u Vašeho VM. Operace je prováděna okamžitě a bez jakéhokoli přerušení chodu služeb. A z Vašeho pohledu nejde o nic složitého, stačí posunout kurzorem myši.
Uživatelské funkce

VMware Thin Provisionning

Thin Provisioning redukuje Vaši potřebu úložiště díky dynamickému alokování diskového prostoru. Vaše virtuální servery mají k dispozici celkový prostor bez jakéhokoli limitu. Také počet úložišť k zakoupení je díky tomu menší, takže je zásadně zredukována cena investice a chodu služby.

Vytváření VM z tržiště OVF

Komprese a sdílení VM díky výměnné platformě VMware Marketplace. Najdete zde stovky přednastavených VM, které jsou připraveny k použití. A navíc mohou být .ovf soubory okamžitě spuštěny pro usnadnění nasazení.
*: funkce brzy dostupné na Dedicated Cloud