Správa Dedicated Cloud s Hyper-V

NOVINKA: spolu s hypervizorem Azure jsou licence Windows pro všechny VM zcela ZDRMA!
OVH a Microsoft Vám nabízejí licenci Hyper-V předinstalovanou na dedikovaném cloudu, která je automaticky prodlužována na všech serverech Vašeho balíčku.
OVH si bere na starost automatický deploy, aktualizace a optimální konfiguraci - vše pro to, abyste se mohli soustředit na do nejdůležitější: samotnou virtualizaci a její využití.
A právě na tomto místě začíná virtualizace "jako služba".

Vaše datacentrum


Vaše hostovaná dedikovaná infrastruktura

Spolu s Dedicated Cloud Hyper-V as a Service dostáváte k dispozici svoji vlastní dedikovanou infrastrukturu, Virtual Machine Manager (virtualizační řešení od Microsoftu) a dedikovaný System Center Virtual Machine Manager Console (SCVMM: klient pro správu VM). Taktéž síť je dedikovaná!

V rozhraní SCVMM získáváte přehled o serverech a datových úložištích, dodaných OVH, stejně jako o Vámi vytvořených VM.

All-inclusive balíček

OVH nabízí startovací balíčky. Každý zahrnuje:

  • Licence Microsoft Hyper-V v ceně
  • Dva servery (hosts)
  • Dva racky (datastores)
  • Garance 100% SLA
  • Privátní síť
  • Licence Windows pro VM jsou V CENĚ.V balíčcích je zahrnuto vše potřebné a během několika minut jste připraveni začít používat svůj Dedicated Cloud a vytvářet své virtuální stroje.
Podrobnosti Hyper-V
Dedicated Cloud Hyper-V zaručuje umístění na platformě, která je zcela ve shodě s požadavky společnosti Microsoft. Platforma Dedicated Cloud od Microsoftu je součástí programu Cloud OS Network. OVH dále umožňuje přístup ke všem funkcím Hyper-V.High Availability

High Availability (vysoká dostupnost) nabízí ochranu proti HW chybě a neočekávané chybě operačního systému. Tato služba permanentně monitoruje Vaše virtuální stroje, takže když dojde k přerušení chodu jednoho stroje, High Availability zaručí, že je stroj automaticky rebootován na jiném serveru v rámci Vašeho Dedicated Cloud. Vaše VM je znovu dostupné v řádu minut a bez nutnosti lidského zásahu.

Live Migration

S funkcí Live Migration můžete za chodu přesouvat své virtuální stroje z jednoho hostitele na jiný a to pouze pomocí několika kliknutí. Při této operaci nedojde k přerušení chodu: aktivní paměť a operační stav Vašeho VM je okamžitě přesunut. A navíc je virtualizovaná i síť, takže VM zůstane stejná síťová identita a připojení. Například plánovaný zásah na nějakém hostitelském serveru tam nemá žádný vliv na konečné uživatele VM.
Storage migration

Přesouvá disky virtuálních strojů z jednoho úložiště na jiné, bez jakéhokoli přerušení služeb. Se Storage Migration můžete v případě nutnosti migrovat svá data na VM z jednoho fyzického disku na jiný.

Performance resource optimization

Tato funkce umožňuje rozložit výpočty VM napříč různými hostiteli na infrastruktuře. Jestliže jeden virtuální stroj spotřebovává příliš mnoho zdrojů, optimalizace zdrojů ho přesune na jiný server s menší zátěží, takže nedojde k negativnímu ovlivnění výkonu.
System Center Operation Manager*

Díky System Center Operation Manager máte nástroj na monitoring Vaší infrastruktury. Dohlížejte a sledujte výkon svých VM a událostí systému Windows.

Storage IO load balancing

Definujte si svá pravidla a preference pro správu kvality I/O Vašich virtuálních strojů. Díky tomu získáte garantovanou hierarchii přístupu k systému sdíleného úložiště.
Storage QoS

Storage QoS Vám umožňuje kontrolovat kvalitu I/O služby úložiště VM. Identifikuje překážky na Vašich úložištích pro vylepšení load balancingu a získání lepšího výkonu.
*: funkce brzy dostupné na Dedicated Cloud