Správa Dedicated Cloud s balíčkem Azure

NOVINKA: spolu s hypervizorem Azure jsou licence Windows pro všechny VM zcela ZDRMA!
OVH a Microsoft Vám nabízejí licenci Hyper-V předinstalovanou na dedikovaném cloudu, která je automaticky prodlužována na všech serverech Vašeho balíčku.

Vaše datacentrum


Vaše hostovaná dedikovaná infrastruktura

S Dedicated Cloud Azure as a Service, jste o krok blíže cloudovému světu a abstrakci fyzických zdrojů. Máte svoji vlastní dedikovanou infrastrukturu, Virtual Machine Manager (virtualizační řešení od Microsoftu) a dedicated Azure Pack (klient pro správu virtuálních strojů). Dokonce i síť je vyhrazena pouze pro Vás.

Osvoboďte se od administrativních úkolů, aktualizací a správy zdrojů: Azure Pack to udělá za Vás. Máte stále dostatek CPU a RAM vyhrazených pro Vaši infrastrukturu, kterou můžete změnit kdykoli budete potřebovat.

All-inclusive balíček

OVH nabízí startovací balíčky. Každý zahrnuje:

  • Licence Microsoft Azure Pack v ceně
  • Dva servery (hosts)
  • Dva racky (datastores)
  • Garance 100% SLA
  • Privátní síť
  • Licence Windows pro VM jsou V CENĚ.V balíčcích je zahrnuto vše potřebné a během několika minut jste připraveni začít používat svůj Dedicated Cloud a vytvářet své virtuální stroje.
Podrobnosti Azure
Dedicated Cloud Azure Pack Vám zaručuje hosting na platformě, která respektuje omezení Microsoft Publisher. Dedicated Cloud Platform poháněná Microsoftem je také součástí Cloud OS sítě. OVH také umožňuje přístup ke všem funkcím Azure.Funkce spravované přímo pomocí Azure

High Availability

High Availability (vysoká dostupnost) nabízí ochranu proti HW chybě a neočekávané chybě operačního systému. Tato služba permanentně monitoruje Vaše virtuální stroje, takže když dojde k přerušení chodu jednoho stroje, High Availability zaručí, že je stroj automaticky rebootován na jiném serveru v rámci Vašeho Dedicated Cloud. Vaše VM je znovu dostupné v řádu minut a bez nutnosti lidského zásahu.

Performance resource optimization

Tato funkce umožňuje rozložit výpočty VM napříč různými hostiteli na infrastruktuře. Jestliže jeden virtuální stroj spotřebovává příliš mnoho zdrojů, optimalizace zdrojů ho přesune na jiný server s menší zátěží, takže nedojde k negativnímu ovlivnění výkonu.
Sítě NVGRE

S Azure Pack můžete vytvořit různé segmenty sítě a díky tomu izolovat své virtuální stroje od sebe navzájem, nebo i od Internetu.

Správa pravidel NAT

Nastavujte pravidla svých přesměrování mezi veřejnými a privátními adresami IP tak, abyste na Internetu zobrazovali pouze ty, které jsou nezbytné pro Vaše aktivity.
Uživatelské funkce

Import virtuálních strojů

OVH Vám umožňuje import adresářů Vašich virtuálních strojů (soubory vhdz) pomocí protokolu ftps a díky tomu i snadnou migraci na existující infrastrukturu pro Dedicated Cloud Azure Pack.

Plné webové uživatelské rozhraní

S Dedicated Cloud Azure as a Service máte přístup k webovému rozhraní pro plnou správu Vaší infrastruktury, vytváření virtuálních strojů, nastavování sítě a správě Vašich zdrojů.