Celkové překlopení nebo postupná migrace: 4 případy přechodu na Dedicated Cloud

Případ 1 : máte virtuální stroje, instance, VPS v Public CloudDedicated Cloud umožňuje jejich přeskupení ve 100% dedikovaném rozhraní pro správu. Lze je organizovat, optimalizovat náklady, navyšovat SLA a definovat nejlepší strategie pro "disaster recovery" a "business continuity". Je to ideální řešení pro stabilizaci projektu a podporu jeho růstu. S přístupem k virtualizační vrstvě (VaaS) získáte větší svobodu a prostor pro definici svých strategií a priorit. Už nebudete "jenom" root - budete také manažerem své vlastní dedikované virtuální infrastruktury.

Máte VM v Public Cloud? Zde odhadněte své náklady na Dedicated Cloud.
Případ 2 : máte virtualizovanou infrastrukturu založenou na dedikovaných serverechDedicated Cloud sníží čas vývoje, migrace a nasazení. Zaměřte se na virtuální infrastrukturu, zatímco OVH se postará o automatické nasazení a aktualizaci Vašich virtualizovaných serverů a řešení. Již nebude třeba vymýšlet složité plány k zajištění dostupnosti hardwaru, protože servery lze automaticky vyměnit za provozu. Importujte svůj starý VM do vyhrazeného Dedicated Cloud a získejte více času na optimalizaci své strategie.

Můžete používat kombinaci dedikovaných serverů a Dedicated Cloud (jde o tzv. hybridní infrastrukturu), připojenou privátní sítí OVH (vRack)
Případ 3 : vlastníte fyzickou infrastrukturu založenou na dedikovaných serverechSvé projekty můžete migrovat pomocí nástrojů, vyvinutých výrobci softwaru. Pokud používáte Dedicated Cloud na platformě VMware, můžete použít nástroj zdarma VMware Converter. Pokud Váš Dedicated Cloud běží na platformě Microsoft, můžete použít Virtual Machine Converter. Dedicated Cloud Vám umožní osvobodit se od správy dedikovaných serverů a konsolidovat své architektury a využívání zdrojů.

Můžete si ponechat mix dedikovaných serverů a Dedicated Cloud (hybridní architektura), připojený pomocí privátní sítě OVH (Vrack).
Případ 4 : na svých serverech již máte cloud Interne (Private Cloud)Celé nebo část (data, servery) svého podnikání můžete přenést na Dedicated Cloud od OVH bez nutnosti změny technologie nebo architektury. U OVH najdete nejnovější verze stejných řešení, která již používáte (VMware, VSphere).

Snížíte čas potřebný na údržbu, aktualizace a upgrade svého cloudu. Přidání dalšího serveru do Vaší virtuální infrastruktury už nezabere půl dne, ale jen pět minut.

Vaše interní náklady se změní z CAPEX na OPEX: už nebudete muset platit za licence nebo síťový hardware. Budete si je moci pronajímat a škálovat v reálném čase.

Budete mít možnost definovat plány pro obnovu po haváriích a plány obchodní kontinuity v rámci svého datacentra a jednoho nebo více datacenter OVH.

Můžete vybudovat Hybridní Cloud, který bude díky standardním technologiím garantovat přenositelnost a reverzibilitu.