Dedicated Cloud: To nejlepší ze 3 světů
Izolovanost, výkon, flexibilita a vysoká dostupnost bez kompromisů:

Dedicated Cloud je unikátní služba na světovém trhu a je výsledkem několika let výzkumu a vývoje spolu s předními poskytovateli virtualizace. Užitím know-how OVH kombinuje to nejlepší ze tří druhů infrastruktury a poskytuje cloudové řešení poslední generace, zaměřené především na profesionální použití.


Datacentrum

VAŠE DATACENTRUMTotální kontrola


Kontrolované zabezpečení


Maximální svoboda


Dedikovaná síť


Dedikované servery

DEDIKOVANÉ SERVERYMax. I/O


Výběr hardware


Transparentnost a izolovanost


vCenter vSphere as a service


infrastruktura cloud

CLOUDFlexibilita


Škálovatelnost


Upgrade do 5 minut


Platba za použití

Dedicated Cloud IaaS

DEDICATED CLOUD

Cloud Vašich snů, krok za krokem
Cloud Vašich snů: začínáme


Objednávka IaaS

1. Objednáte si svůj balíček "dedicated cloud" a všechny případné další zdroje v datacentrech ve Francii nebo Kanadě dle Vašeho výběru.

Další
Instalace IaaS

2. OVH poskytuje 100% dedikované servery (hosty) a disková úložiště (datastore), která jste si vybrali (včetně 2 hostů a 2 úložišť v rámci balíčku) ve Vámi vybraném datacentru. Vše je automaticky nastaveno pro vysokou dostupnost (HA).

Nasazení virtualizace

3. Na těchto dvou serverech automaticky nasazujeme Vaše preferované virtualizační řešení (VMware, Microsoft, atd.) s tím, že cena licencí je již zahrnuta.

Aktivace IaaS

4. Aktivujeme Vaši 100% privátní síť a šířku pásma

Cloud IaaS přístup

5. O 30 minut později získáte zabezpečený přístup k jedné ze standardních komerčních aplikací, kterou již používáte ke správě cloudu.

nahrazení hostitelů

6. V případě výpadku jsou hostitelské počítače vyměněny v čase kratším 15 minut (hot-swap), datová úložiště jsou zdvojena, takže poskytují 100% SLA.


Cloud Vašich snů: výstavba Cloudu


nastavení IaaS

7. Můžete začít vytvářet, editovat a importovat VM, a konfigurovat vlastní dedikované prostředí a svá pravidla, jako ve svém podnikání, jen bez ztráty času, který by byl nutný pro instalaci infrastruktury.

Vývoj Cloud IaaS

8. Kdykoliv můžete přidávat nové servery, disková pole atd. jedním kliknutím, bez nutnosti opouštět své spuštěné aplikace. Zdroje jsou přidány během 5 minut a platí se za ně buď hodinově nebo měsíčně.

Rozšíření Infrastructure as a Service

9. Vaše virtualizační aplikace začne automaticky využívat nové zdroje, aniž byste museli cokoliv dělat.

rozšíření Cloud IaaS

10. Se službou privátní sítě můžete připojit stroje z Dedicated Cloud ke všem službám OVH (dedikované servery, servery Big Data apod.), nezávisle na tom, v jakém datacentru jsou hostovány.


Cloud Vašich snů: lze jít ještě dál


Vytvoření privátních sítí

11. S Dedicated Cloud Infrastructure můžete vytvořit až 4 000 privátních sítí mezi svými servery. Tyto se řídí Vámi nastavenými pravidly a jsou zprovozněny mezi našimi datacentry a Vaším zapezpečeným prostorem.

IaaS připojení

12. Svůj Dedicated Cloud od OVH můžete propojit se svým datacentrem díky Dedicated Connect.

OVH Academy

13. Zúčastněte se našich školení zdarma OVH Academy a zlepšujte své dovednosti.