NFS úložiště

Úložiště Thin Provisionning Cena/hodinu* Cena/měsíc
1.2 TB NFS
SSD-Accelerated Storage
2,46 bez DPH/hodinu 1 652,00 bez DPH/měsíc
3.3 TB NFS
SSD-Accelerated Storage
6,62 bez DPH/hodinu 4 452,00 bez DPH/měsíc
6.6 TB NFS
SSD-Accelerated Storage
12,88 bez DPH/hodinu 8 652,00 bez DPH/měsíc
13.2 TB NFS
SSD-Accelerated Storage
25,38 bez DPH/hodinu 17 052,00 bez DPH/měsíc

* maximální placená doba je 672 hodin (28 dní) za měsícChcete na své infrastruktuře využívat datová úložiště s NFS?


Snapshot

Snapshot je obrazem dat na Vašem diskovém oddílu. Ke snapshotu máte kdykoli přístup a můžete obnovit svá data kdykoli je to potřeba.


Počet záloh
Snapshot bude uložen na Vašem diskovém oddílu
1 z doby h-1

Zálohování

Pro zajištění souvislosti chodu Vašich služeb a zabránění ztrátě dat, OVH ukládá snapshoty Vašich diskových oddílů na odděleném hardware.

Interní záloha
Ve stejném datacentru
Z 1-24 hodin nazpět

OVH uchovává data z posledních 24 hodin. Pro obnovení staré zálohy je potřeba vytvořit si ticket a objednávku za placený zásah.
Vaše data na bezpečném místě

Máte úložný prostor v RAID-1 či RAID-10, který je vyhrazený pouze Vám. S touto technologií jsou Vaše data naprosto v bezpečí. Vaše data jsou ukládána na dva disky současně (zrcadlení) a čtení je prováděno náhodně z obou dvou disků. Není tedy možné ztratit ani bit.

Přiřazení úložiště

Úložiště může být asociováno s virtuálním datacentrem služby Dedicated Cloud dle pravidel a postupů, jež si přejete aplikovat.Zdvojená infrastruktura

Skládá se ze dvou fyzicky oddělených serverů umístěných ve dvou různých racích. Tyto stroje, určené pouze pro Vaše použití, jsou každý napájen dvěma nezávislými zdroji energie a oba mají fyzický přístup k datům na pevných discích připojených v SAS. Jeden server pracuje jako master, druhý jako slave. V případě selhání se slave automaticky přepne na master a původní master je izolován. Vy si selhání ani nevšimnete.

Síť odolná proti selhání

Naše servery jsou připojeny do OVH sítě pomocí 10 Gb/s portů. Síť samotná je zdvojena od A do Z: vždy existují dvě cesty, kterými je možné provést připojení na úložiště. Výborný výkon, vysoká dostupnost, žádné ztráty paketů (lossless): toto vše je zde standardem.