Služba Dedicated Cloud

Dedicated Cloud Vám dává přístup k plně dedikované cloudové infrastruktuře, která se skládá z hostitelských serverů AMD a datových úložišť (NFS), buďto v provedení SSD-Accelerated, nebo Full SSD.

Pružné řešení pro všechny Vaše projekty

Virtualizace Vaší infrastruktury je zcela v režii OVH díky řešením vCenter + vSphere, vyvinutým společností VMware.
Přinášíme Vám sílu a pružnost Cloudu pro správu Vaší infrastruktury!

Objednejte si balíček a můžete začít

Nabízíme Vám předkonfigurované balíčky nebo balíčky "à la carte" jako základ Vaší infrastruktury. Vaše infrastruktura bude dodána s:

  • 2 x Host AMD (minimálně)
  • 2x úložiště 1,2 TB (minimálně)
  • Hypervizor vSphere nakonfigurovaný pro vysokou dostupnost (HA) se všemi dostupnými možnostmi díky licenci Enterprise Plus v ceně.


Balíček je dodáván do 30 minut do datacentra OVH dle Vašeho výběru - ve Francii nebo v Kanadě. O dodání Vás budeme informovat e-mailem, ve kterém také obdržíte přihlašovací údaje pro připojení k rozhraní vSphere. Přihlašte se do hypervizoru vSphere a spouštějte své VM dle potřeby.

2 000 předkonfigurovaných VxLAN - s nimi můžete zprovoznit privátní sítě a vybudovat N-tier infrastrukturu mezi svými VM.

NSX - VMware's Software-Defined Network

NSX je nativní řešení vSphere s možností jednoduchého nasazení bezpečnostní politiky a s přístupem ke knihovně služeb, jako je firewall, VPN, load balancer, NAT nebo DHCP. NSX je obsažen v některých předkonfigurovaných balíčcích a je volitelné u balíčků "à la carte". Všechny nabídky Software-Defined Datacenter obsahují NSX ve výchozím nastavení.

Další možnosti

Seznamte se s možnostmi, které jsou k dispozici na pár kliknutí

Diskové obrazy & Licence
Veeam Backup
Adresy IP
vRops
Šířka pásma