vCloud DatacenterPřejděte na Cloud hybride s absolutní důvěrou

Když čelíte přeplnění interních datacenter, moderní podniky musí zvážit použití hybridního cloudu. Díky službám vCloud Datacenter, mohou profesionálové propojit své interní cloudy s externími a to bez jakékoli starosti o kompatibilitu aplikací a jiných starostí.

Certifikace vCloud Datacenter, kterou udílí VMware, zaručuje zákazníkům OVH, že architektura Dedicated Cloud a použité technologie jsou stále v plném souladu se standardy této vedoucí společnosti, co se týče virtualizace. "Tato certifikace potvrzuje naše perfektní zvládnutí technologií VMware a pomáhá propagovat naše služby", Miroslaw Klaba, Ředitel R&D v OVH.
OVH expertízy ve službách podnikání

OVH se nespokojilo pouze s normami, které jsou uloženy pomocí vCloud Datacenter od VMware. Šli jsme ještě dál a nabízíme tak externí cloud, který požadují naši zákazníci.

Vybudována na vlastní síti z optického vlákna o kapacitě 3 Tb/s a 33 bodech přítomnosti. Zákazníci Dedicated Cloud vědí, že se mohou na tuto infrastrukturu spolehnout a že ji lze rozšířit ihned jakmile je to potřeba. Všechny prvky, ze kterých se skládá infrastruktura Dedicated Cloud jsou propojeny pomocí privátní VLAN a naprosto izolovány od externí sítě. Zákazníci tak mohou mít jistotu, že výkon jejich Dedicated Cloud je garantován.

A přirozeně jsou všechny potřebné zdroje pro růst podnikání na infrastruktuře Dedicated Cloud dodávány na požádání - úložiště, hostitelé, síť, IP adresy a licence jsou vždy dostupné do 5 minut.