Cloud OS NetworkHostování Microsoft cloud s naprostou důvěrou

OVH je součástí Cloud OS Network od společnosti Microsoft. Do tohoto programu byly vybráni poskytovatele služeb cloud z celého světa. Uživatelé Dedicated Cloud mohou mít díky tomu jistotu, že HyperV as a Service (založeno na System Center Virtual Machine Manager) a řešení Azure as a Service byly implementovány jakou součást monitorovaného programu, který je v souladu se standardy Microsoftu.
OVH expertízy ve službách podnikání

OVH se ale nespokojilo s pouhým nasazením virtualizačního řešení od společnosti Microsoft na svoji službu Dedicated Cloud. Šli jsme ještě dál, a nabízíme tak externí cloud, který vyhovuje požadavkům podnikatelů.

Vybudována na vlastní síti z optického vlákna o kapacitě 3 Tb/s a 33 bodech přítomnosti. Zákazníci Dedicated Cloud vědí, že se mohou na tuto infrastrukturu spolehnout a že ji lze rozšířit ihned jakmile je to potřeba. Všechny prvky, ze kterých se skládá infrastruktura Dedicated Cloud jsou propojeny pomocí privátní VLAN a naprosto izolovány od externí sítě. Zákazníci tak mohou mít jistotu, že výkon jejich Dedicated Cloud je garantován.

A přirozeně jsou všechny potřebné zdroje pro růst podnikání na infrastruktuře Dedicated Cloud dodávány na požádání - úložiště, hostitelé, síť, IP adresy a licence jsou vždy dostupné do 5 minut.