Naše Cloud Computing řešení

Vyberte si ze široké nabídky cloudových služeb společnosti OVH. Ukládejte, spravujte a zpracovávejte svá data a aplikace - to vše velice rychle a za dostupnou cenu.

Zvolte si optimální cloudové řešení pro své projekty

Cloud je zcela automatická a flexibilní služba, která svým uživatelům zprostředkovává přístup k širokému spektru technologií a technologických řešením - kdykoli a odkudkoli. Ať už jste IT manažer, vývojář či podnikatel, s Cloudem od OVH si vždy můžete vybrat takové řešení, které bude plně korespondovat s Vašimi nároky a omezeními.

Infrastruktury Private a Public Cloud (IaaS)

Srovnejte tato čtyři řešení

Hybrid Cloud

Cloud software řešení (SaaS)

Co je Cloud Computing?

Různé typy služeb

Řešení Cloud Computing zprostředkovává uživatelům služby na požádání. Tyto služby jsou díky pokročilé industrializaci doručovacích systémů okamžitě přístupné. Jakmile si uživatel zvolí požadovanou službu, systém požadavek zpracuje bez jakékoli intervence ze strany lidských pracovníků. Tato vysoce sofistikovaná automatizace poskytuje velice rychlý samoobslužný model, který bývá v kontextu infrastruktur označován anglickými výrazy "service on demand" či "as a Service" (aaS). Odtud pak zkratky IaaS pro "Infrastructure as a service", PaaS pro "Platform as a service" a SaaS pro "Software as a service".

Snížení nákladů a flexibilita

Časy, kdy náklady na spuštění projektu představovaly skutečnou překážku v podnikání, jsou díky Cloud Computingu nenávratně pryč. Nyní se fakturace již od samého počátku plně přizpůsobuje zcela na míru Vašim požadavkům, a vy tak platíte pouze za ty zdroje, které skutečně využíváte. S postupným vývojem Vašich potřeb lze snadno rozšířit i Vaši zdrojovou kapacitu.

Žádné další starosti s hardwarem

Cloud Computing nabízí uživatelům doposud nevídaný stupeň hardwarové abstrakce. Dejte sbohem starostem o operativní aspekty svého datacentra. Veškerý hardware je dodáván a spravován společností OVH. Jako uživatel již nemusíte řešit problémy spojené s logistikou, údržbou a nákupem hardwaru. Zapomeňte na správu infrastruktury a naplno se věnujte svému podnikání - OVH se postará o zbytek.

Svěřte hosting svých aplikací do rukou OVH - evropské jedničce v oblasti Cloudu.