Content Delivery Network (CDN)

Bezpečnost Vašich webových stránekJak se s pomocí CDN bránit útokům na moje stránky?


Výhody CDN od OVH:


  • Robustní infrastruktura, která chrání Vaše stránky a aplikace
  • Ochrana před útoky DDoS
  • Snížení zátěže Vašich webových serverů jako podpora důležitějších služeb


Bezpečná celosvětová infrastruktura


CDN je vytvořeno na globální síti OVH a nabízí celosvětové propojení navržené pro zabezpečení Vašeho hostingového systému a webových aplikací.

S více jak 19 body přítomnosti (Point Of Presence, POP) v Evropě, Severní Americe a Asii Vám nabízí solidní dostupnost a velmi slušnou úroveň služeb.

content delivery network securityreduce spam attack

Prevence síťových útoků


Bez CDN se Váš hosting nalézá v první linii. Útoky DDoS (Distributed Denial Of Service) , způsobují nedostupnost Vaší služby zahlcením síťového připojení. Tento typ útoku spočívá v zasílání velkého počtu dotazů z mnoha počítačů najednou a tím způsobí zvýšení času odezvy serveru, nebo dokonce pád celé služby.

CDN dokáže ochránit Vaši stránku od těchto útoků automatickou absorbcí zátěže a může vyřešit problém, kdy jsou zasaženy soubory, které se na něm nacházejí. Přetížení způsobené útokem je poté zpracováno na konkrétním bodu přítomnosti podle původu útoku. To pomáhá v ochraně před zahlcením originálního serveru a ten tak zůstává připraven na dotazy Vašich regulérních návštěvníků.
Vyhněte se ztrátě spojení


V některých případech, kdy je Váš hosting zahlcen, nestíhá server odpovědět návštěvníkům stránek. Potom nastupuje CDN, které se postará o včasnou odpověď. Stránka se nahrává z cache a server má další čas ke zpracování příchozích požadavků.

vyhněte se zahlcení webu