Inovace máme v DNA


Předvídavost a přijímání výzev jsou vlastnosti, které společnosti umožňují odlišit se od konkurence a získat náskok na trhu. Průlomové inovace provázejí OVH od vzniku do současnosti, jednotlivé týmy neustále a neúnavně vyvíjejí a optimalizují na všech frontách, pragmaticky a s odhodláním.
Neustálé inovace se netýkají pouze technologií, ale všech aspektů podnikání. Každý má příležitost a prostředky přicházet s novými nápady.

Nadšení jako stav mysli


Zaměstnanci OVH sdílejí společné nadšení. Nadšení pro nové technologie, pro "digitálno". Nadšení pro vytváření a produkci kvalitních služeb pro všechny zúčastněné strany jak uvnitř OVH, tak - a to především - pro zákazníky.

Je to jako motor, který nás pohání v rozvíjení vlastních schopností, v usilování o dokonalost a v překračování limitů.

Týmová práce, naše síla


Spolu jsme lepší než každý zvlášť. OVH je tým, ve kterém platí, že jako celek je větší než součet jednotlivých částí. Soudržnost, důvěra, integrace a respektování talentu každého nám umožňuje dosahovat společných cílů. Naše bohatství spočívá v komunikaci v chápajícím a rozmanitém prostředí, které stimuluje naše podnikání. Sdílení znalostí a zkušeností je součástí každodenního života. Tak jako sám Internet, i naše práce je víc "spolupráce", než jen "práce", a tato kolektivní síla se umocňuje prostřednictvím individuálního rozvoje.