Anti-DDoS >


Chraňte svoji infrastrukturu s OVH
Ochrana anti-DDoS v šesti bodech


Vybrali jste si server u OVH a s ním jste automaticky získali i možnost zmírnění případných útoků. Nabízíme Vám několik rad, abyste z našich bezpečnostních řešení získali maximum.


Zde najdete 6 věcí, které doporučujeme pro lepší ochranu Vaší infrastruktury a většiny našich OVH ochraných systémů.Vaše situace Naše rada
Nastavení síťového firewallu OVH Zajistěte, že na svém serveru máte otevřeny jen nezbytné porty. Tím, že prověříte všechny porty a služby, se vyhnete odpojení serveru od sítě z důvodu špatného nastavení. Použijte rozhraní Network Firewall ve svém Zákaznickém prostoru nebo v API.
Nastavení na serveru Nastavte si IP parametry svého serveru úpravou TCP a UDP v adresáři /proc (pro Linuxové stroje).
Veřejná a privátní síť Pokud se Vaše infrastruktura skládá z více serverů, využijte vRack pro všechny služby, které komunikují pouze mezi servery.
Test neustálého zmírnění Spolu s volbou PRO získáváte možnost aktivovat zmírnění útoku pro svůj server a také možnost ověření jeho správné funkčnosti pod VAC. V případě útoku se tak nedočkáte žádných nepříjemných překvapení.
V případě útoku Ze zákaznického prostoru uvidíte, kdy byla útok ukončen. V základu je zmírnění zastaveno 26 hodin po začátku útoku.
Připravte si pohotovostní obchodní plán Pokud je to možné, využijte našich tří datacenter ke geografickému zálohování své infrastruktury a k vybudování nouzového plánu pro případ potíží.