Řešení SMS Entreprises


SpolečnostiMaximalizujte svoji obchodní kampaň, reklamu, atd.


Zredukujte cenu za komunikaci


Hledáte efektivní cestu jak komunikovat se svými zákazníky? Chcete posílat SMS jako oznámení novinek a nových produktů? Balíček SMS je navržen přímo pro Vás. Vaše SMs může být rozeslána do 166 zemí celého světa bez navýšení ceny.


Posílat SMS z kanceláře


Vaše SMS mohou být posílány kdykoli a z jakéhokoli počítače připojeného na Internet pomocí kontrolního panelu. SMS můžete posílat i když zrovna v kanceláři nejste.


Užijte si mnoho dostupných možností


S odlišným odesílání můžete spravovat svůj adresář podle svých představ bez jakéhokoli omezení. V rámci neomezování posílání SMS můžete posílat SMS až o velikosti 1600 znaků. Když si zvolíte posílání SMS ve formátu flash, tak Vás adresát SMS obdrží i když má zrovna plnou SIM kartu. Úprava čísla odesilatele Vám po ověření umožní odesílat SMS z různých čísel. Jestliže jste telefonní zákazník, můžet si jako odesilatele také nastavit jedno z čísel ze své linky. S API je možnost posílat různé SMS přímo z Vašeho prostředí.

 
V souladu se směrnicí 2006/112/ES ve znění pozdějších předpisů se od 1. ledna 2015 může lišit cena včetně DPH v závislosti na zemi bydliště zákazníka (ve výchozím zobrazení jsou ceny uvedeny včetně české sazby DPH).


Pokračováním prohlížení této stránky souhlasíte s použitím cookes, sloužících k hladkému a plynulému procházení a pro získávání statistik. Více o správě cookies.
OK